Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesta

+13
Kanto
Asato Azami
Uzumaki Kensei
Azuma Oka
Corel Yagami
Shinri Nara
Takashi Uzumaki
Shew Uchiha
NPC
Takamasa
Uchiha Keitaro
Fuuya
Admin
17 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Cesta

Odoslať pre Admin Pi jún 17, 2011 9:40 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:28 am

Ako na mňa letela noha od jedného z klona, chytil som ju a svojou päsťou mu silno udrel do kolena, tým som klon zničil. Hneď na to som sa vyhol kunaiu a chytil ďalšieho klona pod krk. Vrazil som ním o zem a zničil ho. Vykrútená ruka u ďalšieho klona znamenala jeho zánik. Takto som sa prepracoval až k sediacemu Kenseiovi. "Mám ťa!" Nasledoval kopanec nepozorovateľnou rýchlosťou priamo do Kenseiovej tváre, ktorý naviac sedel.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 2:32 am

Kensei, ktorý dostal extrémne silný kopanec do tváre sa rozplynul na dym. Kúsok od toho miesta som sa postavil ja so zatvorenými očami. Tie som otvoril.
oči:

"Nie... to ja mám teba."
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:34 am

S vytreštenými očami som sa strhol a pozrel na to decko. "Tyyy, chcel si, aby som si myslel, že toto je ten pravý! Preto si ho bránil, ČO?!"
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 2:38 am

"Presne. Ale dosť bolo rečí!" Pousmial som sa. "Ranjishigami no Jutsu!"

Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:39 am

"Sakra!" Uskočil som bielym vlasom, no zachytili mi nohu, ktorú ešte hneď na to zohavili. Zakričal som bolesťou.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 2:43 am

"Neskončili sme! Ešte nie!" Vlasmi som ho začal ťahať k sebe. Už to bude len rýchla smrť, no a ja... aspoň si vyskúšam tú techniku.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:51 am

Ak stratím nohu, v Kuro to nič neznamená. Svoju už tak dosť poškodenú nohu som počas letu ku Kenseiovi schytil rukou a silno ťahal. V druhej som už držal katanu, ktorou som ju sekol. zasa som raz zakričal a padol na zem bez nohy.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 2:53 am

"Tak úbohé!" Klony, ihneď skočili k Fuuyovi a chtili ho za každú končatinu, tak že sa nemohol ani pohnúť. "Zbohom nukenin z Konohy!" Vyštartoval som na Fuuyu svojou extrémnou rýchlosťou, pre A-rank takmer nepozorovateľnou.
Cesta                - Stránka 6 Chou-odama-rasengan-o
Aj Fuuya aj klony schytali úder obrovským rasenganom. Smrtiacim rasenganom.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:54 am

"UAAAA!" Zásah sa nedalo prežil. Rasengan ma zaboril do zeme. Kvôli klonom, ktoré ma držali som sa nemohol ani len vyhnúť. Po tom ako to prestalo na zemi ležalo už len moje mŕtve telo.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 3:01 am

Vydýchol som si a odskočil od mŕtveho tela Fuuyu. Po dopade na nohy som použil Kuchiyose no Jutsu a privolal divnú žabu.
Cesta                - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcTJ8VL586UkngFMOpMRSX0rU30Q_InKuDI94zER0qvSVoO7qPs3ag
S tou som prišiel k telu Fuuyu.
-> Kekkai: Gama Hyōrō
Žaba do seba dostala Fuuyovo telo. "Ja ťa potom privolám, zatiaľ môžeš ísť." Povedal som žabe, ktorá zmizla. Zrušil som klony a posadil som sa na zem. Moje oči ešte stále dávali najavo to, že som v Sennin Mōdo. Po chvíľke, keď technika pominula, vstal som a pomaly som zamieril do Konohy.
(Presun)
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa St august 17, 2011 5:24 am

Pomaly som šiel po ceste z tvári my boli vidieť akurát tak oči na chrbte som mal ruksak a pod plášťom som mal 3 zvitky.Občas som sa pozrel na pravú alebo na ľavú stranu či ma niekto nesleduje.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Št august 18, 2011 9:22 am

Zasa som bol na cestách v dialke som už videl svetlá z Konohy.Odbočil som z cesty a našiel som malý dom ktorý bol trochu zničený ale to mi nevadilo založil som oheň a sadol som si.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Št august 18, 2011 6:44 pm

Osoba v čiernom plášti, ktorá opustila Kuro len nedávno mala založený vlastný oheň len niekoľko metrov od domu, v ktorom bol Youki.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Št august 18, 2011 11:02 pm

Ráno som sa zobudil oheň už nehorel zobral som si všetky svoje veci a vyšiel som z domu.V tom šlo po ceste niekoľko mužov vyzerali ako banditi nechcel som robiť rozruch a tak som sa skryl za stromy.Ked skupinka mužov odchádzala tak som sa vybral preč aj ja ale v tom som stupil do ohniska oheň tam už nehorel zohol som k pahrebe chytil som jeden uhlík do ruky a šiel som preč uhlík som potom pustil na zem a vydal som sa po ceste dalej od Konohy.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi august 19, 2011 1:02 am

Kazumi [B]

Mal som na sebe stále ten čierny plášť. Využíval som teraz techniku Meisaigakure no Jutsu [A], ktorá ma robila pre normálne oko neviditeľným. Z diaľky asi 15 metrov som pozoroval Youkiho. Takže ten hajzlík Takamasa ma už dal sledovať, či dokonca zabiť. Heh, asi má vážne strach a únik informácií.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Pi august 19, 2011 1:24 am

Pomaly som kráčal po ceste nikoho som nevidel iba v dialke som videl malú budovu ktorá asi najskôr bude reštaurácia mal som už celkom hlad tak som sa vybral tým smerom.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi august 19, 2011 1:26 am

Kazumi [B]

Šiel som pomaly za ním. No náhle som pridal. Skoncujem s ním ešte než sa dostaneme na dohľad ľudom. Ako som pridal bol som už pri Youkim, no stále v tichosti. Kunai som mal pripravený už cestou k nemu a tak ako som bol za ním, rýchlo som ho bodol.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Pi august 19, 2011 1:49 am

Nič som nevidel ani nepočul iba som zacítil bolesť v chrbte okamžite som odskočil z kunaiom v chrbte vytiahol som ho z rany my začala tiecť krv ustúpil som ešte a rýchlo som si dal dole z tvári šatku a uviazal som ju okolo rany.Plášť som zhodil zo sebe a vytiahol som dva zvitky ktoré som položil pred seba a zložil som pečate.Mippu no Jutsu.Povedal som a predo mnou sa objavili 2 bábky okamžite som ich použil.Bábky začali všade okolo mňa strielač ihlice.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi august 19, 2011 1:51 am

Kazumi [B]

Sakra! Doton: Moguragakure no Jutsu! Zaliezol som pod zem, no tým som už dal najavo kde sa nachádzam. Ale vyhol som sa tak ihliciam.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Pi august 19, 2011 1:56 am

Takže tu si...Povedal som a uskočil som dal som pred seba jednu bábku.Kyodaina bakuhatsu.Zakričal som a bábka do zeme vystrelila jeden kunai na ktorom bolo pripevnené oceľové lanko.Na lanku boli malé bombičky v tvare gule.Bolo ich tam do kopy tri postupne každá vybuchla.Ja som bol dosť daleko ale pre istotu som dal pred seba obe bábky.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi august 19, 2011 2:00 am

Kazumi [B]

Po tom, ako som sa zahrabal do zeme som smeroval preč, a vďaka tomu na mňa výbuch efekt nemal. Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu!
Cesta                - Stránka 6 640px-Earth_Release_Double_Suicide_Decapitation_Technique1
Bol som pod Youkim, ktorého som potiahol do zeme.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Pi august 19, 2011 2:04 am

Pohol som z bábkou ktorá bola pri mne a tá okamžite sekla katanou po ruke ktorá ma ťahala pod zem.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi august 19, 2011 2:06 am

Kazumi [B]

To už bolo, ale trošku neskoro, pretože noha ako aj ruka boli už pod zemou a tak už to nemali potrebný efekt. Vyskočil som zo zeme. "Poslal ťa Takamasa však?!"
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Youki Imagawa Pi august 19, 2011 2:09 am

Na čo sa pýtaš na otázku na ktorú už poznáš odpoved...Povedal som a pousmial som sa.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Cesta                - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi august 19, 2011 2:20 am

Kazumi [B]

"Teraz som ten, kto má navrch, prečo sa vyškieraš?" Vzal som do ruky katanu aj s puzdrom.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 6 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.