Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesta

+13
Kanto
Asato Azami
Uzumaki Kensei
Azuma Oka
Corel Yagami
Shinri Nara
Takashi Uzumaki
Shew Uchiha
NPC
Takamasa
Uchiha Keitaro
Fuuya
Admin
17 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Cesta

Odoslať pre Admin Pi jún 17, 2011 9:40 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Kanto Pi júl 15, 2011 2:43 am

Po zásahu som rýchlo schmatol Samehadu a shunshinom sa dostal hneď k súperovi. Samehadou som po ňom máchol, aby som mu vzal jeho chakru.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue400/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 2:44 am

Ninja (C-rank)
Úder mečom ma zasa dostal na zem. "Sakr..." Zacítil som ako zo mňa náhle zmizla chakra. Nechápavo som sa pozrel na meč. "Čo?!"
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Kanto Pi júl 15, 2011 2:45 am

Zasa som do neho udrel Samehadou, kým bol na zemi. Nemal sa ako brániť, naviac sa len spamätával z prvotného šoku. Po tom údery ihneď a nemilosrdne nasledoval ďalší a ďalší. V kuse som do neho Samehadou mlátil, keď už som vedel, že ďalší úder by ho zabil, prestal som. "Posledný krát. Kto SI?!"
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue400/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 2:47 am

Ninja (C-rank)
Vyčerpaním som sa nevládal dostať ani len na kolená. Moja chakra?! Je všetka preč! Pomaly som na neho otočil hlavu a nazrel mu do očí. "Heh... máš to jedno. Vojnu už nezastavíš." Použil som ešte silu, ktorá mi zostávala na to, aby som vytiahol čelenku Kiri. "Náš plán už je v plnom prúde."
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Kanto Pi júl 15, 2011 2:49 am

"Takže tá vojna je narafičená?!" Zhrozil som sa. "Ty nula!" Posledná krát som máchol Samehadou do tela súpera s tým, že som si bol vedomí jeho smrti.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue400/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 2:50 am

Ninja (C-rank)
Dostal som zásah mečom, ktorému už sa nemohol brániť. Nemal som v tele žiadnu chakru, čo znamená pre shinobiho smrť.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Kanto Pi júl 15, 2011 2:51 am

Chopil som sa čelenky a dal si ju do vačku. Samehadu som si pripevnil na chrbát do puzdra a vzal mŕtve telo. Musím ho ihneď doručiť do Kiri! Pomyslel som si a aj s telom som zamieril do Kiri.
[presun]
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue400/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Pi júl 22, 2011 2:06 am

Jen tak jsem se procházela po cestě. Nudila jsem se. Přemýšlela jsem, co bych měla dělat.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue420/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Pi júl 22, 2011 2:25 am

Už jsem se rozhodla. Půjdu zase navštívit starou přítelkyni.
(přesun)
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue420/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 12:12 am

Rýchlym tempom som mieril smerom do mesta. Mám po dlhej dobe misiu a hneď tak skvelú ako vraždu. Zasmial som sa a bežal som ďalej.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 12:17 am

Šiel som už pomerne dlho z Kumo smerom do Konohy, keď som si všimol ako sa smerom ku mne rúti ninja veľmi svalnatej postavy. Čo to je za tank?
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 12:31 am

"Nani?!" Spomaľoval som, aby som sa mohol tomu decku vyhnúť. No potom som si to rozmyslel a zasa pridal. "Pál z cesty!" Už som zasa šiel veľmi rýchlo priamo na Kenseia.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 12:38 am

"Huh?" Čo je to za blázna? Už keď bol dosť blízko všimol som si jeho tvár. "Ale to je predsa!" Tesne som uskočil stranou. Po dopade na zem som spravil kotrmelec a ostal som pri zemi tak, že som sa jedným kolenom dotýkal zeme a na druhom som mal položenú ruku. Sledoval som toho muža. "Ja ťa poznám!"
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 12:45 am

Ako som počul jeho posledné slová zastal som a otočil sa. "Tak poznáš?" Začal som sa smiať.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 12:51 am

"Ty si ten ninja.... nukenin z Konohy!" Prekrížil som prsty na rukách a ihneď na to sa vedľa mňa objavilo asi zo 10 klonov. "Kage bunshin no Jutsu!" Klony sa rozbehli všetky do inej strany a ja som sa postavil a zamiešal sa medzi ne. "Je hovoreným pravidlom, že nukeninov by sme mali loviť, ak s nimi nie sú iné plány!"
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 12:55 am

"Tsss... teraz ma bude otravovať takého decko z diery menom Konoha!" Zazrel som klony a ihneď som po nich hodil 4 shurikeny, ktoré som mal vo vreckách na stehnách. Akonáhle boli shurikeny v lete použil som shunshin no jutsu, na to, aby som sa dostal k jednému z tých Kenseiov. "Konoha Shōfū!"
Cesta                - Stránka 5 320px-Rising_Wind
Kenseia som vykopol do vzduchu veľkou silou.


Naposledy upravil Fuuya dňa St august 17, 2011 1:09 am, celkom upravené 1 krát.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 1:01 am

Shurikeny, ktoré leteli na klony spravili plný zásah a dva klony hneď zničili. Následný kopanec, ktorý Fuuya vytvoril zničil ďalší klon. "Nazývaš Konohu dierou, no jej útoky používaš ako svoje vlastné!" Zastal som na mieste, niekde 5 metrov od Fuuyu. "Priprav sa na niečo čo si ešte nevidel!" Usmial som sa. "Tajū Kage Bunshin no Jutsu!"
Cesta                - Stránka 5 320px-1st_Use_Of_The_Shadow_Clone
Po chvíľke, keď bola moja technika hotová, sa Fuuya ocitol v "lese" Kenseiov.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 1:28 am

Na moment som stŕpol pri pohľade na to množstvo klonov vo svojom okolí. "A čo teraz?! Myslíš, že ťa neporazím?" Stál som na mieste a bolo vidno, ako som otváral jednotlivé brány. Keď som otváral šiestu bránu, to už som povedal nahlas. "Keimon KAI!"
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 1:40 am

"Teraz!" Skríkol som na klonov, ktorí sa v momente na to vrhli na Fuuyu. Šlo ich na neho obrovské množstvo. Ako k nemu bežali či skákali hádzali do neho kunaie, shurikeny a pod.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 1:43 am

To už som mal hotové pečate. "Katon: Gōkakyū no Jutsu." Povedal som a z mojich úst na klony vyletel veľký oheň v tvare gule. Ani nie sekundu na to, už som bol na strome pri ceste. "Si pomalý!" Musím rýchlo zistiť, ktorý je pravý a zabiť ho.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 1:48 am

Oheň zničil niekoľko klonov hneď ako sa s nimi stretol. "Ksoo!" Povedal som pri pohľade na Fuuyu na strome. Má pravdu, je až príliš rýchly... Posadil som sa na zem, a to isté urobilo aj niekoľko klonov. Teraz sa rozhodne isto zlikvidovať tých na zemi. Snáď netrafí hneď mňa. Začal som čerpať prírodnú chakru. Ak sa mi to podarí budem jednak rýchlejší, ale aj silnejší... omnoho silnejší.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:14 am

Heh, čo to decko robí? Počas boja sa posadí? Vytiahol som 2 kunaie a pripevnil na výbušné lístky. Ako som mal pripravené, hodil som to na sediaceho Kenseia najbližšie pri mne. "Ešte ich tu sedí niekoľko hmmm..."
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 2:15 am

Klony, ktoré nesedeli a teda nepripravovali Sennin Mōdo skočili kunaiom do dráhy a tak ochránili Kenseia, ktorý sedel. Ihneď na to sa asi 10 klonov pustilo smerom k Fuuyovi. Keď boli pri ňom, začali na neho útočiť pomocou taijutsu.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Fuuya St august 17, 2011 2:18 am

Takže som našiel toho pravého. Zasmial som sa a keď sa ku mne klony dostali nemal som problém uch spacifikovať. Moja rýchlosť, sila a skúsenosti v boji na blízko boli na úplne inej úrovni ako tie Kenseiove. Keď boli klony zničené, rozbehol som sa k tomu istému Kenseiovi, po ktorom som prvý krát hodil kunaie.
Fuuya
Fuuya
Mŕtvy

Počet príspevkov : 47
Join date : 21.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue360/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (360/0)
Klan: -
Vek: 33

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Uzumaki Kensei St august 17, 2011 2:26 am

Niekoľko klonov sa postavilo Fuuyovi do cesty. "Nikam!" Vytiahli kunaie a začali na Fuuyu útočiť. Kopance, päste, letiace kunaie, všetko sa rútilo priamo na Fuuyu.
Uzumaki Kensei
Uzumaki Kensei
Chuunin (Gama Sennin/Kyuubi no jinchuuriki [A])

Počet príspevkov : 160
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Cesta                - Stránka 5 Left_bar_bleue190/0Cesta                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (190/0)
Klan: Uzumaki
Vek: 16

Návrat hore Goto down

Cesta                - Stránka 5 Empty Re: Cesta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.