Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero, bývalá základňa

4 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 11:14 am

First topic message reminder :

Táto základňa je viac menej tvorená zo stanov. Je to základňa pre organizáciu, ktorá sa snaží o vyvolanie vojny medzi dedinami. Vďaka vojne získa veci, ktoré potrebuje. Najmä peniaze a potom všetko ostatné.

Po tom, čo tu Kanto vytvoril jazero, tu už aj ostalo. Umelo vytvorené jazero, ktoré tu už ostane na veľmi veľmi dlhú dobu!


Naposledy upravil Admin dňa Po august 15, 2011 9:10 pm, celkom upravené 2 krát.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 11:23 am

Ninja_3
"A sakra!" Blesky ma zasiahli a ja som padol na zem, bol som akoby v šoku a celé telo ma bolelo. Shurikeny preleteli nadomnou.

Ninja_4
So zlomeným väzom so vlastne aj skončil.

Ninja_1
Bol som mokrý od Kantovej vody a ako tak som sa postavil. To už na mňa smeroval nejaký nebezpečný oheň. "A kua!" Uskočil som, no oheň mi spálil ruku, v podstate dosž nebezpečne. Padol som na nohy a ledva udržal rovnováhu. "Sakra! Moja ruka!" vytiahol som 3 shurikeny a hodil ich na Shinjiho.

Ninja_2
Nečakal som, že skočí do ohňa a už vôbec nie, že ním takto prejde. No neodradilo ma to a už som skladal pečate na ďalšiu techniku.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 11:35 am

Schoval som meče do puzdier a šiel som k ninjovi_3 a popritom tom som skladal pečate.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 1:37 pm

Bežal som k nemu. Katanou som vyblokoval shurikeny. Už som bol takmer pri ňom. Skočil som pri neho a jednu katanu som zabodol do zeme. Potom som sa ho pokúsil druhou katanou zospodu seknúť.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Št august 04, 2011 12:24 am

To už som bol pri ninjovi_2 ktorého som udrel Samehadou priamo do tela veľkou silou. Úder spôsobil, že musel prestať s pečaťami a naviac mu meč vzal chakru.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 12:30 am

Ninja_3
Pomaly som sa dostal na nohy a bol som skrčený. Nevládal som, ale napriek tomu som sa vyškieral.

Ninja_1
Ber ruky som bol v ťahu. Nemohol som spraviť žiadne pečate, naraz som len zacítil chladnú čepeľ vo svojom tele.

Ninja_2
Pečate som nedokončil a zacítil som náhlu stratu chakru. Veľkú stratu chakry. "Č-čo?" To ten meč! Výsava chakru. Najskôr moja technika, a teraz ja. Uskočil som pred Kantom a počas dopadu som na neho hodil dva shurikeny. Ako som dopadol na nohy zasa som začal s pečaťami.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden Št august 04, 2011 12:37 am

Usmial som sa v tom som na koncentroval chakru do nôh a objavil som sa za ninjom_3 položil som pravú ruku na jeho rameno a druhú som zdvihol nad seba.Raiton: Hiraishin.Povedal som a prešiel cezo mňa do neho výboj elektriky.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Št august 04, 2011 12:57 am

Švihnutím Samehadou som shurikeny odrazil preč a zasa sa rútil na ninju_2. Keď už som zasa pri ňom Samehadou niečo jemne cuklo. Uh?!
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi Št august 04, 2011 2:00 am

Presekol som ho a potom som sa rozhliadol. Oni ich už zvládnu. Pomyslel som si a vytiahol som z batohu obväzy a ošetril som si ruku.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 2:11 am

Ninja_3
Na následky elektrického šoku som zomrel, pričom som ešte pekne zreval.

Ninja_1
Shinji ma presekol, čo som nemohol prežiť.

Ninja_2
Pečate som dokončil. "Katon: Housenka no Jutsu!" Na Kanta som nasmeroval množstvo malých ohňov, do ktorých som ešte vložil shurikeny tak, aby som ich ničivosť ešte zvýšil. Zaváhal!
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Št august 04, 2011 2:14 am

"Sak...!!!" Oheň ma náhle zasiahol a shurikeny v ňom taktiež. Zaváhal som! Ale ten nepríjemný pocit.. Dopadol som na zem a vypľul krv. "Gwah..."
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 2:16 am

Vodca sektoru B [A]
Na moment sa mi zdalo, akoby sa o mne ten s veľkým mečom nejako dozvedel. Bol som stále skrytý za neďalekým stromom a pozoroval boj. Ešte počkám... potom ich dorazím. Podlo som sa usmial.

Ninja_2
Zaškeril som sa. "Prehral si tento boj, dovoľ, aby som ťa dorazil!" Vytiahol som tanto, ktoré som mal v puzdre na chrbte a pomaly sa blížil ku Kantovi.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Št august 04, 2011 2:18 am

Rukoväť Samehady sa dostala k mojej ruke, pretože počas pádu som ju pustil. Po chvíľke, keď mi predala chakru som bol ako nový. To už bol pri mne ninja_2, ktorého som kopol do kolena tak, aby som mu ho zlomil a hneď na to som po ňom máchol Samehadou.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 2:19 am

Ninja_2
"Čo?!" Zrazu som cítil ostrú bolesť v nohe, koleno som mal rozbité. Šiel som padnúť k zemi, keď mi do hlavy udrela Samehada a zasa vysala chakru. Úder ma odhodil. Dopadol som na zem a trošku sa odkotúľal.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Št august 04, 2011 2:20 am

Vyskočil som na nohy a dostal sa k ninjovi_2 ležiacemu na zemi. "Prepáč Samehada, ale zabijem ho inak." Povedal som meču, vytiahol kunaia a ninju_2 zarezal.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 2:22 am

Ninja_2
Kanto ma napokon zabil.

Vodca sektoru B [A]
Akonáhle zomrel ninja_2 použil som shunshin no jutsu a objavil som sa tesne za Kantom. Moja noha už smerovala do jeho chrbta a uštedrila mu peknú ranu.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Št august 04, 2011 2:58 am

Pocítil som úder v oblasti chrbta a potom už len to, že sa moje nohy odlepili od zeme. Takto ma ešte nikto nikdy neprekvapil. Ako som padal rukou som sa odrazil, vo vzduchu sa prevrhol a dopadol na nohy. Je rýchly. Zahľadel som sa na toho útočníka a chytil Samehadu pevne do rúk.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden Št august 04, 2011 2:59 am

Vytiahol som oba meče z puzdier a zdvihol som ich nad hlavu v tom do mňa udrel blesk meče sa nabili eketrikou a ja som ich zabodol do zeme.Raisō: Ikazuchi no Utage.Povedal som a vyslal som na vodcu sektoru tri blesky ktoré šli po zemi tak že ich skoro nebolo ani vidieť.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi Št august 04, 2011 3:10 am

Ďalší?! Pozrel som sa na ninju. Zmenil som katany na dýky a čakal som čo urobí.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 3:39 am

Vodca sektoru B [A]
Uskočil som bleskami a pozrel na toho, ktorý techniku použil. "Už ťa to dnes videl použiť... neprekvapíš ma tým!" Zasmial som sa a zahľadel sa na Shinjiho. Ako som na neho pozeral, už som skladal pečate.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden Št august 04, 2011 3:51 am

Usmial som sa.A čo tak toto...Povedal som a v tom do mňa udreli dva silné blesky začal som sa točiť.Rairyū no Tatsumaki.Zakričal som a okolo mňa sa vytvoril veľký elektrický drak ktorý okamžite zaútočil.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 3:56 am

Vodca sektoru B [A]
Pečate som mal hotové. "Nič!" Povedal som a zrazu sa zdvihol vietor. "Fuuton: Atsugai!" Vietor sa stretol s elektrickým drakom, a keďže fuuton je viac ako raiton, poradil si s ním pomerne ľahko. Tým to ale nekončilo. Vietor, ktorý naviac okrem toho, že odrážal snáď všetky útoky, ktoré by na mňa mohli smerovať, rezal. Rútil sa na Reijiho a Shinjiho zároveň. Mal by som si ešte dať pozor na toho za mnou...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi Št august 04, 2011 4:37 am

Pevne som uchopil katany premenené na dýky. Narástol my chvost a rýchlo som sa do strany vyhol vetru. Dýky som zabodol do zeme a pripravil som si pečate. Potom som ich chytil a skočil som na ninju a jednou dýkou som mu zaútočil z boku na hruď a druhou dýkou som mu zaútočil na tvár.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden Št august 04, 2011 4:58 am

Vedel som že sa tomu vetru už nestihnem uhnúť a tak som spojil oba meče a rozkrútil som ich celé moje telo pohltila eletrika.Raigeki no Yoroi.Povedal som a vytvoril som si brnenie z Raitonu dal som pred seba meče a tak som sa ako tak ubránil proti technike.Na pravej nohe som mal poranenú od vetra a taktiež aj na ľavej ruku inak som už nemal vážnejšie poranenia okrem škrabancov.Brnenie zmizlo ja som padol na kolená a zabodol som oba meče do zeme.Sakra každí tu má fuuton...Povedal som potichšie a vybral som si z ruksaku vodu a obväzy.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Št august 04, 2011 5:03 am

Vodca sektoru B [A]
"Doton: Domu!" Moja pokožka stmavla a Shinjiho nože nemali efekt. "To ti nepomôže." Zasmial som sa a lakťou som mu vrazil do tváre.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi Št august 04, 2011 5:08 am

Dostal som to do hlavy a trochu sa mi točila. Bol som ešte dosť blízko. Katon: Gōryūka no Jutsu! Vyslal som na neho ohnivú dračiu hlavu.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 2 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.