Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nukeninská část

+6
Youki Imagawa
Zette Hyūga
Uzumaki Kensei
Uchiha Keitaro
Yuuki Botan
Shizuka Natsuhi
10 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Po jún 27, 2011 8:08 am

First topic message reminder :

Je to oblast v městě, kde se pohybují nukenini...
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down


Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi St august 17, 2011 10:48 am

Dopila jsem. Skleničku jsem položila na pult. Stále jsem mlčela.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Youki Imagawa St august 17, 2011 10:49 am

Ked smiem vedieť ako sa voláš?Spýtal som sa jej a zaplatil som.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi St august 17, 2011 10:53 am

"Snad mě to nezabije." pousmála jsem se. "Shizuka a ty?"
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Youki Imagawa St august 17, 2011 10:58 am

Youki...Povedal som postavil som sa zo stoličky.Ja už musím ísť.Dúfam že som ťa moc neobťažoval možno že sa ešte niekedy stretneme Shizuka.Dodal som pozrel som sa na ňu a pousmial som sa na tvár som si dal šatku a kapucňu a pomaly som šiel preč z reštaurácii.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi St august 17, 2011 11:00 am

"Hm.." řekla jsem pouze. Zůstala jsem sedět v restauraci. Moc jsem toho nenamluvila, jen když jsem musela.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Youki Imagawa St august 17, 2011 12:22 pm

Pozrel som sa na ňu a odišiel som do uličiek mesta.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi St august 17, 2011 9:26 pm

Než jsem se nadála, tak už bylo ráno. Odešla jsem z restaurace.
Vytáhla jsem z batohu knížku. Nalistovala jsem první stranku a začala jsem číst. Pomalu jsem při tom kráčela ku předu.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Youki Imagawa Št august 18, 2011 2:22 am

Sedel som na streche jednej budovy ked už bol deň tak som zoskočil a znova som sa pýtal ľudí či nevideli toho muža na fotke ale odpoved bola stále tá istá Nie.Najem sa a pôjdem...ktovie kde už je ten muž táto misia bude asi nadlhšie ale nevadí aspoň budem mať čas na premýšľanie.Povedal som si a šiel som do reštaurácii.
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Št august 18, 2011 4:47 am

Pořád jsem byla začtená do knihy. Nevnímala jsem čas ani lidi kolem sebe. Dařilo se mi vyhýbat se lidem a všem věcem, co se mi stavěli do cesty. Zamířila jsem na odlehlejší místo.
Když jsem tam přišla, tak jsem si sedla pod strom, který v tomhle čase vrhal solidní stín.
Celou tu dobu jsem nepřestávala číst.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Youki Imagawa Št august 18, 2011 5:01 am

Najedol som sa v reštaurácii zaplatil som a odišiel som som preč poprechádzal som sa ešte po uličkách a pomaly som sa už vydal preč z mesta ( Presun ).
Youki Imagawa
Youki Imagawa
Mŕtvy

Počet príspevkov : 44
Join date : 26.07.2011
Bydlisko : Nitra

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue300/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan: Imagawa
Vek: 22

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Št august 18, 2011 9:01 am

Slunce už zapadlo a já jsem neměla světlo na čtení. Knížku jsem zaklapla a schovala do batohu.
Byla jsem už unavená. Ani nevím jak, ale hned jsem usnula.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Akemi Kaguya Pi august 19, 2011 3:40 am

Prechádzal som sa po meste na hlave som mal kapucňu tak aby my nebolo vidieť do očí.Pod plášťom som mal katanu šiel som do krčmy.Ked som tam prišiel tak som si sadol na stoličku za pult a objednal som si jedno saké a čakal som.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue320/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Pi august 19, 2011 4:47 am

Probrala jsem se. Stoupla jsem si a protáhla jsem se. Vzala jsem si batoh a šla jsem do putiku. Měla jsem hlad.

Vešla jsem dovnitř. Objednala jsem si jídlo a sedla jsem si k ne moc čistému stolu.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Akemi Kaguya Pi august 19, 2011 4:56 am

Priniesli my sake vypil som ho zaplatil som a odišiel som z krčmy.Pomaly som odišiel z mesta až kým som sa dostal pri jazera sadol som si dal som si dole kapucňu a sledoval som jazero.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue320/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Akemi Kaguya Pi august 19, 2011 6:39 am

Postavil som sa a zobral som si všetky svoje veci.Už by som mal ísť...Pomyslel som si a šiel som preč z mesta ( Presun ).
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue320/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Akemi Kaguya So august 20, 2011 5:31 am

Vošiel som do mesta pobehal som zopár obchodov kde som nakúpil čo som potreboval.Už som skoro nemal peniaze a tak som v centre drgol do okolo idúceho a pritom som mu zobral peňaženku.Trochu som zrýchlil po ceste som sa pozrel do peňaženky nejaké peniaze tam boli tie som zobral a ostatné som zahodil.Tak a vybavené...na chvíľku mám pokoj...Pomyslel som si zašiel som do malej reštaurácii kde som sa najedol a napil zaplatil som a odišiel som preč z reštaurácii.Zašiel som do jednej krčmy boli tam nejaký nukenini šiel som k pultu tam som si dal dole plášť barman hneď spozornel ja som sa pousmial a otočil som sa ku stolom.Zdravím...zháňam zopár chlapov na menšiu akciu...Dodal som a pousmial som sa.Ten kto sa ku mne pridá si môže nechať časť zo zisku.Potreboval by som tak 3 schopných mužov ninjov.Dodal som a napil som sa.Tak kto sa pridá?Spýtal som sa a čakal som.3 muži sa prihlásili obzrel som si ich vyzerali schopne.Usmial som sa a objednal som im jedno saké.Dobre teda.sadol som si k ním za stôl a začal som sa s nimi rozprávať aké techniky ovládajú a či majú výzbroj.Sú dobrý na toto budú bohato stačiť...a keby na nás niekto zaútočil tak by to tiež nebol problém.Pomyslel som si a postavil som sa zo stoličky.Takže...zajtra na ceste kadiaľ sa ide do Konohy.Povedal som a odišiel som z krčmy a pomaly aj z mesta ( Presun ).
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue320/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi So august 20, 2011 10:42 pm

Za chvíli mi číšník přinesl jídlo. Vzala jsem si vidličku a začala jsem se nimrat v jídle. Napichla jsem na vidličku kus masa, teda aspoň to tak mělo vypadat. S malým odporem jsem to dala do úst. Zakousla jsem se do toho. Chutnalo to líp než to vypadalo.
Přec jsem všechno nesnedla. Vybíravý člověk se nezapře.
Přišel ke mě číšník. Podíval se na mě jako na vraha, když odnášel zbytek jídla. Nechala jsem to být. Zaplatila jsem a odešla jsem.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 4:45 am

Prišiel som do mesta aj z Toshihirom okamžite som si dal kapucňu a šiel som do obchodu kde som predal zbrane a iné veci získal som s toho dosť peňazí a mal som aj menej tašiek po ceste som ešte vrazil do jedného opilca a zobral som mu peniaze na čom som ešte zarobil.Pomaly som šiel do štvrti v meste kde je najviac nukeninov a je to tam najnebezpečnejšie a najlacnejšie byty.Ked sme tam prišli tak som šiel do jedného nového paneláku zašiel som sa majiteľom a dal som mu všetky svoje peniaze a nebolo ich zrovna málo a celí panelák som kúpil nebol moc veľký ale stačil mal 3 poschodia a na každom jeden byt.Byty taktiež neboli moc veľké dva boli 2 izbové další 1 izbový.Okamžite som sa vybalil v jednom z bytov.A sadol som si na gauč.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue320/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Toshihiro Yuudai Ne august 21, 2011 4:47 am

Když jsem byl v paneláku tak do mě strčil jeden nukennin spadl jsem na zem a chytil jsem mu ruce a zlomil je pak jsem ho kopl do hlavy a spadl na zem omráčený.
Toshihiro Yuudai
Toshihiro Yuudai
Nukenin [C]

Počet príspevkov : 72
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue400/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: Yuudai
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 4:50 am

Chytil som zbitého nukenina a vyhodil som ho z dverí.Odpad...Povedal som a pousmial som sa.Takže treba kúpiť lepšie dvere a trochu to tu zabezpečiť...na streche si urobíme trénovacie miesto.Dopovedal som a sadol som si.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue320/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Ne august 21, 2011 9:21 pm

Přišla jsem do města. Zamířila jsem rovnou k jezeru, kde nikdo nebyl. Sundala jsem si batoh a nechala ho ležet na zemi. Nic důležitého jsem v něm neměla.
Svitek jsem měla prostudovaný. Stačilo jen zkusit ji.
Soustředila jsem se. Natáhla jsem ruku před sebe a snažila jsem z ní vyslat větrní vír.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Po august 22, 2011 3:38 am

Z ruky mi vyletěl celkem malý vír. Trochu zvířil suchou trávu, ale to bylo všechno. Za nedlouho bylo po všem. Určitě to umíš i líp! Napomenula jsem se v duchu.
Znovu jsem udělala pečetě a ruku natáhla před sebe. Z ruky mi vyletěl malý vír. Zklamání se opakovalo. Povzdechla jsem si. Zkoušela jsem to stále dokola.
Nelepšilo se to.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Kanto Po august 22, 2011 3:59 am

Tu už je to nebezpečné. Držal som sa ďalej od Shizuki.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue400/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Shizuka Natsuhi Po august 22, 2011 8:16 am

Už bylo večer. Nechala jsem trénování techniky. Sedla jsem si k jezeru a objala si kolena. "To je taková nuda." postěžovala jsem si.
Shizuka Natsuhi
Shizuka Natsuhi
Nukenin [B]

Počet príspevkov : 143
Join date : 27.06.2011
Age : 31

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue420/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (420/0)
Klan:
Vek: 26

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Kanto Po august 22, 2011 9:35 am

Ale risknúť to snáď smiem. Pomaly som sa blížil k Shizuke. Pri najhoršom sa skryjem v jazere. Šiel som bližšie a bližšie.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Nukeninská část - Stránka 6 Left_bar_bleue400/0Nukeninská část - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Nukeninská část - Stránka 6 Empty Re: Nukeninská část

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.