Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero, bývalá základňa

4 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 11:14 am

Táto základňa je viac menej tvorená zo stanov. Je to základňa pre organizáciu, ktorá sa snaží o vyvolanie vojny medzi dedinami. Vďaka vojne získa veci, ktoré potrebuje. Najmä peniaze a potom všetko ostatné.

Po tom, čo tu Kanto vytvoril jazero, tu už aj ostalo. Umelo vytvorené jazero, ktoré tu už ostane na veľmi veľmi dlhú dobu!


Naposledy upravil Admin dňa Po august 15, 2011 9:10 pm, celkom upravené 2 krát.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 11:22 am

Jounin (Sektor_A)
Vrátil som sa po dlhšej ceste z Konohy, kde sme organizovali útok. Akonáhle som sa dostal na základňu zamieril som k vodcovi svojho sektoru. Prišiel som ku stanu a odhrnul jednu látku slúžiacu ako dvere. Vošiel som dnu, kde som mal vodcu. "Všetko vybavené, ako ste plánovali šéfe." Usmial som sa, pomerne zákerne. "Zabil som aj tých slabochov."

Vodca sektoru A
"Výborne!" Dal som najavo svoje nadšenie. "Ako isto vieš, sektoru B sa podarilo už rozhádať Kumo a Kiri. Napokon to viedlo až k vojne, ktorú tak veľmi chceme." Tento krát som a zamračil. "Máme však problém. Ninja, ktorého som ti poslal na pomoc sa nevrátil, zabil si aj toho?"

Jounin (Sektor_A)
"Vy ste poslali nejakého ninju?!" Bol som dosť v šoku. "Nikto neprišiel."

Vodca sektoru A
"To bude zrejme problém." Sklonil som hlavu. "Náš sektor ale na členoch dosť stratil. Z pôvodných 10 je nás už len 7. Ak zomrel aj ninja, ktorého som za tebou poslal, tak nás ostáva už len 6." Vstal som a prešiel k vode, ktorú som mal na rozkladacom stolíku. "Sektor B je ešte stále kompletný, no a Sektor C stratil myslím troch ninjov."

Jounin (Sektor_A)
Chvíľka uvažovanie. "Znie to hrozne, ale keď vezmeme do úvahy ako ďaleko sme pokročili, je to malá obeť, nie?"

Vodca sektoru A
Pousmial som sa a nalial si vodu. "Áno obeť je to malá. Dúfam, ale že už to tak rapídne dolu s počtami nepôjde. Môžeš ísť." Prešiel som k mape. "Zajtra dostaneš nové inštrukcie."

Jounin (Sektor_A)
"Výborne!" Zaškeril som sa. "Už sa neviem dočkať." Po tých slovách som stan opustil.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto St august 03, 2011 8:58 am

Dostali sme sa na miesto, kde už veľa ninjov nebolo. Samehada ich cíti... Otočil som sa k svojim spoločníkom. "Sme na mieste... pripravte sa na boj!"
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 9:04 am

Vytiahol som z puzdier oba meče buchol som ich o seba a začali elektrizovať.Tak kde sú?Spýtal som sa ale neočakával som odpoved pozrel som sa okolo seba a čakal som.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 9:36 am

Zamračil som sa a vytiahol som katanu. Zapichol som ju do zeme a pripravil som si pečate. Prepadnem ich mojím hyoutonom.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 9:40 am

Ninja_1 [C]
Otočil som sa smerom odkiaľ som cítil chakru. "Máme spoločnosť!" Upovedomil som spoločníkov a vstal zo zeme.

Ninja_2 [C]
"Počet?" Vstal som a obzrel sa smerom, kde sú ninjovia Kiri.

Ninja_1 [C]
"Tri."

Ninja_3 [C]
"Nás je 5, to je dobré, zabijeme ich!"
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto St august 03, 2011 9:43 am

"Vedia o nás... pripravte si zbrane." Vystrel som sa, už nebolo treba sa schovávať. "Zakapú tu aj za cenu môjho života!"
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 9:45 am

Pod ninjami sa utvorili bodce z ľadu. Ja som chytil katanu a pripravil som sa.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 9:48 am

Zdvihol som oba meče nad hlavu ustúpil som od nich v tom do mňa udrel blesk všade na oblohe boli čierne mračná.Zahnal som sa oboma mečmi na nepriateľa a vystrelil som po nich dva blesky ktoré šli po zemi.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 9:50 am

Ninjovia od bodcov uskočili, jednému však bodec prebodol nohu. Ten padol kúsok ďalej a ostal ležať.

Ninja_1 a ninja_2 sú pohromade, kým ninja_3 a ninja_4 sú zvlášť. Ninja_5 je na zemi kúsok ďalej a má zranenú nohu.

Náhle do ninju_5 ešte uderili blesky a odhodili ho ešte ďalej, kde zostal ležať.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto St august 03, 2011 9:51 am

"Toho zriadeného nechajte tak, ostane nám ako posledný!" Zavelil som a vyštartoval bojovať. "Beriem si tých dvoch pohromade, vy sa postarajte o tamtých dvoch!" Ukázal som prstom a odbehol preč.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 9:53 am

Vystrelil som znova dva blesky po ninjoch ktorý boli pri sebe hneď na to som dal znova oba meče nad hlavu.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 9:53 am

Na mne sa objavil Bijuu plášť a rýchlo som vyštartoval na ninju 4 a chcel som ho preseknúť na poli.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 9:56 am

Ninja_1 [C] & Ninja_2[C]
Bleskom, ktoré už neboli pre nás prekvapenie sme uskočili a vzdiali sme sa od zvyšku. "Ide po nás len ten s veľký mečom!" Povedal jedne z ninjov a zaškeril sa.

Ninja_4 [B/C]
Dal som pred seba katanu a vyblokoval Shinjiho útok, podarilo sa mi to len tak tak.

Ninja_3 [B/C]
Uskočil som od ninju 4 a uprene hľadel na Reijiho.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 10:00 am

Chakru som sústredil do rúk a silou som ninju4 odhodil do stromu za ním Potom som rýchlo skočil k nemu a chcel som ho seknúť katanou zozhora. Katanu som držal v pravej ruke a do ľavej ruky som chytil kunai.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto St august 03, 2011 10:01 am

Dostal som sa až k tým dvom. "Takže vy stojíte za tou vojnou, však?!" Vyceril som na nich zuby. "Som rád, že vás môžem zabiť. A až budete mŕtvy postarám sa o to, aby ste nikdy nemali vlastné hroby... zhnijete ako červy!" Povedal som odhodlane a vyhodil Samehadu do vzduchu, akonáhle som tak urobil už som skladal pečate.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 10:02 am

Zasmial som sa.Raikyū.Povedal som a vystrelil som po Ninja_3 jednu elektrickú guľu a zdvihol som jeden meč nad seba.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 10:11 am

Ninja_4
Shinji ma odrazil, po chvíľke letu som narazil do stromu a to už som ho registroval nadomnou. Katanou som vykryl jeho útok a kopol ho do brucha tak, aby som ho od seba dostal.

_______________________
Ninja_3
"Sakra!" Guli som sa len tak tak uhol, ale to už som skladal pečate.

_______________________
Ninja_1
"Nečakajme na neho, útok!" Povedal som a s katanou v ruke bežal na Kanta.

Ninja_2
Stál som viac v zadu a skladal som pečate.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto St august 03, 2011 10:14 am

Pečate som mal dokončené, na túto techniku ich aj tak veľa potrebných nebolo. "Suiton: Mizurappa!"
Jazero, bývalá základňa                15d9eh0
Na ninju 1 som poslal vodnú vlnu, ktorá ba nemala mať problém jeho telo odhodiť niekam vzad.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 10:15 am

Zdvihol som aj druhý meč nad seba.Ikazuchi no Kiba.Povedal som a vypustil som chakru cez meče do oblakov z bleskami a tak som ich dokázal ovládať.Okamžite som začal útočiť z bleskami ktoré šli z mračien bleskov šlo dosť naraz.Ale vtedy som už nechal do seba udrieť blesk a tak som nabil meče ešte viacej elektrikou.


Naposledy upravil Reiji Suiden dňa St august 03, 2011 10:35 am, celkom upravené 1 krát.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 10:17 am

Kunai som dal pred jeho nohu takže si ju napichol. Potom som ho chytil pod krkom a snažil som sa mu zlomiť väz.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 10:37 am

Ninja_4
Cítil som bolesť v nohe a následne ruku na krku. Škrtil ma, tak som mykol mečom tak, aby som odrazil jeho katanu stranou a zároveň ho sekol do ruky, ktorou ma škrtil.
____
Ninja_3
Poskladal som pečate a usmial sa. "Zdá sa, že mám elementárnu výhodu!" Použil som techniku Fuuton: Daitoppa (C) na to, aby som blesky odvrátil od seba. Tým som sa ubránil.
____
Ninja_1
Nečakaný prúd vody ma odrazil dozadu a ja som padol na zem. "KSO!"

Ninja_2
To už som mal pečate hotové. Síce mám nevýhodu v elemente, ale výhoda je taká, že tu nikde nie je voda. Zasmial som sa a na Kanta som z úst vypustil veľkú ohnivú guľu.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi St august 03, 2011 10:44 am

Skôr ako to urobil som mu už stihol zlomiť väz. Ruku som mal porezanú. Vzal som jeho katanu a priskočil som ku Kantovi. Toho napravo mi nechaj! Povedal som a usmial som sa. Poskladal som pečate Katon: Gōryūka no Jutsu! Na ninju 1 som vypľul ohnivú dračiu hlavu.


Naposledy upravil Shinji Yakamichi dňa St august 03, 2011 10:52 am, celkom upravené 1 krát.
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Reiji Suiden St august 03, 2011 10:46 am

Usmial som sa a zabodol som oba meče do zeme.Raisō: Ikazuchi no Utage.Povedal som a po zeme šli na Ninju 3 štyri blesky.Hneď na to som po ňom hodil 4 shurikeny a čakal som.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue200/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto St august 03, 2011 11:20 am

Samehada mi dopadla do ruky a skočil som v ústrety ohňu. Máchol som mečom naproti ohňu a rozsekol som ho. Samehada pohltila chakru a tým ma ubránila. Síce nebola najšťastnejšia, pretože pikantné nemusí, ale urobila čo mala. Dopadol som na nohy a ninju_1, ktoré si vzal na mušku Shinji som si viac nevšímal. Bežal som priamo na ninju_2.
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.