Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero, bývalá základňa

4 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 11:14 am

First topic message reminder :

Táto základňa je viac menej tvorená zo stanov. Je to základňa pre organizáciu, ktorá sa snaží o vyvolanie vojny medzi dedinami. Vďaka vojne získa veci, ktoré potrebuje. Najmä peniaze a potom všetko ostatné.

Po tom, čo tu Kanto vytvoril jazero, tu už aj ostalo. Umelo vytvorené jazero, ktoré tu už ostane na veľmi veľmi dlhú dobu!


Naposledy upravil Admin dňa Po august 15, 2011 9:10 pm, celkom upravené 2 krát.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Shinji Yakamichi Pi august 05, 2011 10:55 am

Postavil som sa. Už niečo vieme takže sa môžeme vrátiť. Povedal som a sekol som katanou do vzduchu aby som z nej odstránil krv a strčil som ju do púzdra. Pomaly som sa vracal do dediny. Bol som dosť vyčerpaní. Už by som si rád pospal.
(presun)
Shinji Yakamichi
Shinji Yakamichi
Chuunin (Gobi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 189
Join date : 20.06.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Left_bar_bleue100/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (100/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Kanto Pi august 05, 2011 10:58 am

Krvaví kunai som nechal v ninjovi_5 a odišiel som spolu so Shinjim a Reijim preč.
[presun]

(Shinji a Reiji, OMG vy ste mi, ale dvojka XD )
Kanto
Kanto
Jounin [B]

Počet príspevkov : 218
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Left_bar_bleue400/0Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Admin Po august 15, 2011 9:09 pm

Po tom, čo tu Kanto vytvoril jazero, tu už aj ostalo. Umelo vytvorené jazero, ktoré tu už ostane na veľmi veľmi dlhú dobu!
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Jazero, bývalá základňa                - Stránka 5 Empty Re: Jazero, bývalá základňa

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.