Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulica

+7
Karin
Kanto
Mitsuchi Kurai
Shinji Yakamichi
Yuuki Botan
Kenji
Admin
11 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Ulica

Odoslať pre Admin Ne jún 19, 2011 5:09 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Reiji Suiden Ne august 21, 2011 12:40 pm

Usmial som sa nadvihol som oba meče nad seba a vytvoril som eletrickú guľu.Raikyū.Povedal som a trafil som Akiya do brucha.Hneť na to som začal z mečmi krúžiť a potichu som povedal.Konoha-Ryū Yanagi.V tom sa mu mohlo zdať že mečov tam je oveľa viacej a zatreli mu výhľad na mňa a začali ho hypnotizovať.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Akiyo Hozuki Ne august 21, 2011 1:03 pm

Schytal som gulu do brucha. Kua! Bol som zhypnotizovaní. xD
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Reiji Suiden Ne august 21, 2011 1:13 pm

Ocitol som sa za ním a iba som rýchlo priložil k nemu jeden meč ktorý ho začal eletrizovať.Druhý meč som zabodol do zeme a vybral som rukou oceľové lanko s ktorým som ho omotal hneť na to som zobral aj druhý meč a priložil som ho k lanku lanko previedlo elektriku po celom jeho tele.Po chvíľke som prestal aby som ho nezabil obidva meče som schoval do puzdier a chytil som Hiramekarei.takže toto je tvoj meč...Povedal som a ustúpil som od neho.Myslím že už má dosť...Povedal som a ešte som ustúpil.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Akiyo Hozuki Ne august 21, 2011 1:22 pm

Dostal ma... Poviem a pozriem sa na moje ruky. Vypadal som staršie než na začiatku boja. Celkom dosť starší. Asi o 2 roky. Bol som vyšší a mal som dlhšie vlasy. Takže ste ma chytili... čo teraz? Pozrel som sa na Reijiho. S mečmi Kiba si celkom obratný. Poviem a trochu sa zachechtám.
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Reiji Suiden Ne august 21, 2011 1:27 pm

Pôjdeš do väzenia na pekne dlho...Povedal som a začal som si obzerať jeho meč.Dakujem...ale musím ťa omráčiť...Povedal som a pousmial som sa Hiramekarei som zabodol do zeme vedľa seba a zložil som pečate.Raiton: Jibashi.Povedal som a z oboch rúk my začali šľahať malé blesky ktoré okamžite začali eletrizovať Akiya.
Reiji Suiden
Reiji Suiden
Chuunin [C]

Počet príspevkov : 64
Join date : 02.08.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Akiyo Hozuki Ne august 21, 2011 1:47 pm

Pozrel som sa smerom k môjmu meču. Ruku som zmenil na vodu a chytil som ho. Nikomu ho nedám. Dostanú ho až po mojej smrti! Pomyslím si a zrazu padnem do bezvedomia.
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Yuuki Botan Ne august 21, 2011 7:52 pm

ANBU:
Keďže som videl čo sa deje, zavolal som posilu a tie ho odniesli do väznice. Unavený som omdlel, našťastie aj mňa potom odniesli preč.
Ryuuto-sama, hláste sa u Mizukage. Povie jeden môj kolega a vytratíme sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Mizukage [S]

Počet príspevkov : 532
Join date : 18.06.2011
Age : 28
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: Botan
Vek: 20

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Akimitsu Ryuuto Po august 22, 2011 3:53 am

Nejakým ninjom som poskytol lekársku pomoc a potom som sa pobral preč do svojho domu. Keďže mizukage už je plne funkčná, som viac menej nepotrebný.
(Presun)
Akimitsu Ryuuto
Akimitsu Ryuuto
Jounin [A]

Počet príspevkov : 67
Join date : 28.07.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue400/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: -
Vek: 32

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Akiyo Hozuki Ut august 23, 2011 3:06 am

Prechádzal som sa po uliciach a kontroloval som dedinu. Po pár minutách som ju už prešiel skoro celú. Bolo to dosť otravné. Rozhodol som sa že sa vrátim podať hlásenie. Ale pred tým som ešte chcel skontrolovať priestory pred dedinou. Keď som skontroloval aj tie tak som sa vracal do sídla ANBU.
(presun)
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Ulica                - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Ulica                - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Ulica                - Stránka 4 Empty Re: Ulica

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat hore

- Similar topics
» Ulica
» Ulica
» Ulica

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.