Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstupná brána

+12
Asato Azami
Akiyo Hozuki
Corel Yagami
Azuma Oka
NPC
Shinri Nara
Yoshiro Shinsuke
Shew Uchiha
Takashi Uzumaki
Fuuya
Takamasa
Admin
16 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi jún 17, 2011 9:38 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:10 am

"Jsem Asato Azami známý také jako Divočák..." vycením zuby.
"Co mě přivádí....asi takhle....noví soupeři....a tahle vesnice či co to je....je pro mě nová....řekl mi o ní jeden chlápek..kterého jsem seřezal....cestuju a měřím síly s kýmkoliv a kdykoliv...tak mě tu máte..." řeknu.
"Vy jste šéf jo?Vypadáte mladě,ale můj nos mi říká něco jiného...." opět vycením zuby.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:14 am

Ukecaný divočák... Dosť naširoko som sa usmial. "Takže ty cestuješ svetom a biješ sa, nech už je to ktokoľvek?" Síce je ukecaný, ale vyzerá na schopného bojovníka... hlavne ako dostal toho chuunina...
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:17 am

"Jo přesně tak....kdokoliv má zájem...a stojí za to." dám si ruce v bok.
"Jako mladší jsem dokonce bojoval s dnes,už bývalým Raikagem...sranda veliká..." zakřením se.
"A jak mi můj čumák napovídá,Vy nejste slabý..." na tváři se mi rozlije široký úsměv.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:19 am

Raikagem?! Poriadne som si ho prezrel až som uvidel čelenku, škrtnutú čelenku Kumo. Nukenin z Kumo?! To môj úsmev ešte viac rozšírilo. "Ak teda nie som slabý... znamená to, že so mnou asi budeš chcieť bojovať, je tak?"
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St júl 13, 2011 10:20 am

Dojde k bráně vesnice když uvidí Kurokageho se vybavovat s nějakým šaškem To může být zajímavé posadí se bokem na jeden dům a dívá se dolů na ně
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:22 am

"Jistě pokud máte zájem o menší měření sil..nejsem nikdy proti,ale mám zásadu vždy se o něco hraje...sázka...pak má boj...řekněme...více šťávy..." rukou si promnu vousy.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:26 am

"Stávka?" Nasledovala chvíľka mlčania. "To môže byť zaujímavé." Môj úsmev už zmizol. "Čo požaduješ v prípade, že zvíťazíš?"
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:28 am

"Peníze a podobné kraviny nechci...ale pokud by jste měli nějaké zajímavé svitky s technikami...Ty by se mi hodili....zlepšovat se je třeba".... zazubím se.
"A pokud zvítězíte Vy..co chcete?" zeptám se.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:30 am

"Takže zvitky... to by šlo." Zamyslel som sa. "Ak by som zvíťazil ja, staneš sa jedným z Kuro ninjov, berieš?"
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:33 am

Zamyslím se "Pokud mě porazíte...ano...bude to znamenat,že mě máte co naučit...tak dobře..." tlesknu dlaněmi.
"Jste domácí...začněte" připravím se a zaujmu postavení.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St júl 13, 2011 10:34 am

Sleduje souboj s nadšením a je zvědavý co se bude dít
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:36 am

"Fajn... začnem." Prekrížil som prsti.
> Kage bunshin no Jutsu (B)
Ako som ich prekrížil vedľa mňa objavili 2 klony. Boli na chlp rovnaké ako ja. "Tak teda!" Každý klon vytiahol 2 shukeny a hodil ich smerom na Asata. Jeho približnú silu som už videl. Teda jeho rýchlosť.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:40 am

"Shurikeny..podceňujete mě" sáhl jsem do zadních kapes a vyhodil do vzduchu šest kunaiů a udělal pečeť "Sōshūjin" kunaie se ve vzduchu vyrovnali a mávnutím ruky je pošlu směrem k soupeři...čtyři kunaie se střetnou s jeho shurikeny a srazí se,dva zbývající kunaie letí na Takamasu.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:46 am

Takže rýchlosť som si neoveril. Jeden klon skočil predomna a zrazil sa s kunaimi. Kvôli tomu bol aj zrušený. "máš pravdu. Decké hračky nepomôžu." Zvyšný klon sa rozbehol priamo na Asata tak, aby mu zamedzil výhľad na mňa. Vytiahol som Kusanagi no Tsurugi zo svojich úst a chytil za rukoväť. Namieril som ním na klona, ktorý šiel priamo na Asata. Meč sa rýchlo natiahol a klona od chrbta prebodol v momente keď bol len kúsok od Asata, Takto som vytvoril nečakaný útok zo slepého bodu.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 10:50 am

"Cože!..Kur..." bleskurychle vyskočím a provedu roznožku ve vzduchu...jak zase padám špičkou nohy se odrazím od čepele meče směrem k Takamasovi...."Hnusné triky" a rukou nahmátnu dva kunaie a švihnu jimi vstříc panu s natahovacím mečem.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 10:56 am

Priami útok na mňa s veľmi malej vzdialenosti. Obyčajnou rýchlosťou by som sa nevyhol.
> Jinton
Avšak vďaka môjmu originálnemu kekkei genkai sa mi to podarilo. Veľkou rýchlosťou som sa pohol do strany a kunaie prefčali okolo mňa. Meč sa medzi tým stiahol do normálnej podoby (asi 1 meter). "Si ohybný a rýchli..."
Hneď na to, ako som dopovedal svoje som vzpriamil ruku, tú v ktorej som nemal meč smerom na Asata.
> Sen'ei Tajashu (B)
Vstupná brána           - Stránka 4 320px-MultipleShadowSnakes
Podobnú vec už Asato videl, preto som nechcel použiť to isté, ale prekvapiť ho väčším počtom hadov.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 11:01 am

"Vy jste rychlejší" zasměju se a vidíc hady rychle udělám pečetě a přiložím ruce k zemi "Doton: Doryūheki" přede mnou ze země vyroste kamenná zeď která má ve svém středu kamennou hlavu chameleona.
Náraz hadů do zdi byl silný,ale vydržela...Vyskočím tedy na vrchol zdi a opět provedu pečetě "Raiton: Gian" napřáhnu ruce..ze kterých vyletí silný výboj elektřiny směrem k hadímu muži Very Happy.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 11:07 am

Hneď ako sa hady zrazili zo stenou som ich stiahol späť do rukáva a Kusanagi pustil k zemi, zabodol sa vedľa mňa. Začal som aj s pečaťami a dlho ročný tréning, ktorý som mal mi umožnil, aby som ich skladal naozaj veľmi rýchlo.
> Fūton: Reppūshō (C)
Vstupná brána           - Stránka 4 320px-Violent_Wind_Supporting_The_Shuriken
Vzduch, ktorý je skôr určený na posilnenie shurikenov sa stretol s elektrinou smerovanou na mňa a navzájom sa vyrušili. Myslím, že takéto B-čkové a C-čkové techniky na neho efekt mať nebudú.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 11:12 am

Stojím na zdi "Zas nic..." zašklebím se.
"Tak dáme starou školu" zavřu ukážu paroháče...a vyskočím do vzduchu...dopadnu asi deset metrů od mistra Takamasy do podřepu,zazubím se a jednou rukou udělám pečeť "Shunshin no Jutsu" odrazím se a díky jutsu vypadám spíše jak rozmazaný flek těsně před protivníkem přejdu plynule z problesknutí do kopu a rozpoutám příval úderů...pěstmi,kopy,lokty ba i čelo...prostě taijutsu klasické. Very Happy
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 11:19 am

Na moment unikol môjmu pohľadu, no keď bol vedľa už som ho mal zasa v zornom poli. Zdá sa, že si narazil na nevhodného súpera.
> Jinton: Mueishō
Technika určená na boj na blízko, kde užívateľ využíva extrémnu nadľudskú rýchlosť k viacnásobnému zasiahnutiu súpera a vyhnutiu sa súperových úderov či kopov. Tak sa aj stalo, vyhol som sa takmer všetkému, až na jeden úder a svojho súpera som pár krát slabo udrel. Hneď na to som sa jintom dostal asi 10 metrov od Asata. Dal som ruky pred seba.
> Tsuin Rasengan (A)
V každej z nich sa sformoval 1 rasengan, takže som mal dva rasengany pripravené ničiť.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 11:24 am

Odplivnu si a pozoruju jej "Ta rychlost...kekkei genkai co?" zamračím se.
"No...když už...tak už...." zazubím se a prsty obou ruk se spojí "Raiton no Ito" pomalu oddaluji špičky prstů od sebe....a mezi mými dlaněmi jsou nataženy modrá vlákna..po kterých občas proběhne malý výboj elektřiny.
Rychle rozpažím a vlákna se divoce rozvíří "Pojď...čekám" olíznu si rty.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 11:26 am

Čo to je za techniku??? Zvedavo som sa pozrel čo to práve spravil. Zasa som použil jinton a v tom momente sa objavil za Asatom už s rasenganom, ktorý smeroval do jeho chrbta.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 11:30 am

Zavrčím a rychle se obrátím a snažím se vyhnout té jeho kouli...nebyl jsem dostatečně rychlý a škrábl mě tím....odhodilo mě...v letu jsem švihl prsty a vlákna se obmotaly o blízké stromy...tím jsem se zastavil "Ta rychlost je je úžasná" pohnu všemi prsty a vlákna omotaná kolem stromu je přeříznou jako by byly z papíru.
Další pohyb rukami a kolem mého soupeře kmitají vlákna a snaží se jej obmotat.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 11:35 am

Rasengan, ktorý zasiahol, teda aspoň čiastočne zmizol. Pár tých vlákien ma obmotalo po tom, čo som sa snažil dostať od nich preč. Jinton je síce rýchly, ale nie je to port. pohol som prstami na voľnej ruke.
> Kusanagi no Tsurugi: Kū no Tachi (B)
Vstupná brána           - Stránka 4 320px-Kusanagi
Kusanagi sa sám od seba zodvihol zo zeme a nepozorovane za Asatom sa k nemu blížil.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 11:40 am

Instinkt mě varuje....včas jsem se otočil...."Grrrr" zavrčím...musel jsem povolit některé vlákna omotané kolem protivníka a rychlým švihnutím ruky omotat ten meč,avšak dvě vlákna zůstaly obmotány kolem jeho levé paže.
Další švih a meč pomocí vláken odmrštím v dál...."Máš rád svou levou paži?" usměji se a mírně pokrčím dva prsty...vlákna se více utáhnou a začnou se zařezávat..."Co kdybych ji uřízl?" zeptám se pobaveně.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.