Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstupná brána

+16
Hiro Toppu
Hitoshi
NPC
Yoshiro Shinsuke
Nara Araki
Moto Kurai
Kotetsu Uchiha
Uzumaki Kensei
Shizuka Natsuhi
Shukuteki
Takashi Uzumaki
Shinri Nara
Shew Uchiha
Fuuya
Uchiha Keitaro
Admin
20 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi jún 17, 2011 9:36 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 3:33 am

Všimol som si ako sa na nás rozbehli tiež som si všimol ich tvorbu pečatí, pečate som začal skladať aj ja. Kunaiu som sa vyhol do strany takže preletel vedľa mňa. To som už mal pečate zložené. Vstupná brána - Stránka 4 Katon-housenka-no-jutsu-o Katon: Hōsenka no Jutsu (C)
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 3:36 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
"Sakra útok!" Vyšlo zo mňa hneď ako som videl rýchlo blížiacich sa ninjov, pričom dvaja skladali pečate a tretí už ma techniku hotovú. Byakugan mi umožnil vidieť chakru okolo jeho meča. To už som videl Uchihu ako útočí. Nesmiem zaostávať! V duchu som si povedal. "Jūho Sōshiken!"
Vstupná brána - Stránka 4 Juho_Soshiken
Na rukách sa mi zhmotnila chakra a vyštartoval som smerom za Uchihom.
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 3:43 am

Chuunin_1
Taktiež som mal pečate hotové a sústredil sa na ohnivý útok súpera. Padlo mi to vhod! "Suiton: Mizurappa!"
Vstupná brána - Stránka 4 15d9eh0
Vyslal som vodu priamo na oheň a Uchihu. Voda niekoľko ohnivých gúľ zahasila a dostala sa až ku Keitarovi.

Chuunin_2
"Doton: Domu"Moja koža stmavla po tom, ako som doskladal pečate. Oheň mi už po náraze neublížil. Smeroval som ďalej k nim.

Chuunin_3
Väčšine ohňu som sa šikovne vyhol, jeden však na mňa smeroval tak, že sa vyhnúť nedalo. Prekrížil som pred sebou meče s chakrou (nie fuuton) a vytvoril niečo podobné štítu, ktorý ma ubránil. "HAHAHAHA!" Stále som bežal bližšie a bližšie. Bol som podstatne rýchlejší ako moji kolegovia a náhle som bol pri Uchihovi. Jeden z mojich dvoch mečov šiel na brucho Keitara spôsobom bodnutia, kým druhý som mal pripravený na obranu.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 3:45 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
Voda sa rútila aj na mňa, tak som ju preskočil, podarilo sa to len tak tak, ale predsa. Dopadol som pred ninju, ktorý používa suiton k boju a technikou na mojej ruke mu zasadil prekvapivý úder.
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 3:52 am

Vode som zase len uskočil do strany. Sharinganom som mohol predvídať pohyby toho rýchlejšieho, keď sa dostal ku mne a išiel ma bodnúť do brucha uskočil som vzad. Privolal som si 5 shurikenov a hodil do neho.
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:02 am

Chuunin_1
Zásah schopný ničiť Peinove tyče ma zarazil do zeme. Zaliala ma vlastná krv a nevedel som vstať, ale ešte som dýchal.

Chuunin_2
"Čo to?!" Všimol som si Hyuugu a ihneď sa na neho zameral. Moje spevnená päsť smerovala priamo na jeho šiju od chrbta. Od chrbta ma nevidí... skončil!

Chuunin_3
Čakal som protiútok, ale nie taký rýchly. Meč, pripravený na obranu mi pomohol odraziť 4 shurikeny, piaty ma však zasiahol do kvadricepsu. "Grrh!"
Má divné oči, to decko! Jedne meč som na neho Keitara hodil tak, aby sa meč počas letu točiť a hneď som vytiahol ďalší, do ktorého som napumpoval chakru.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 4:05 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
Zásah sa podaril. Byakugan mi tento krát zrejme zachránil život, lebo som ním videl blížiaci sa útok od chrbta. Vyhol som sa, zasa raz o vlas. Možno to vyzerá, že sa vyhýbam o kúsky... ale to je moja špecialita. Vyhýbaj sa vždy len o toľko, koľko je nutné, šetríš energiou. Na päte som sa zvrtol a pozrel na druhého protivníka. "Mám ťa v dosahu!" Usmial som sa. "Hakke Sanjūni Shō!"
Vstupná brána - Stránka 4 32-palms-o
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:08 am

Chuunin_2
Zostal som divno stáť. Nie všetky údery mali účinok, no približne polovica hej. Ostal som akýsi spomalený. "Čo to je?" Ako ma videl?? Tie oči! Videl som Hyuugove oči.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 4:17 am

Silno som sa odrazil od zeme do vzduchu, meč tesne podletel pod mojimi nohami. Privolal som veľký shuriken Kage Shuriken no Jutsu (D) Hodil som zo vzduchu shuriken, ktorý letel na nepriateľa v jeho tieni však letel ďalší shuriken. Dopadol som na zem a sledoval či môj útok uspeje.
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:20 am

Chuunin_3
Zrazu sa na mňa rútil veľký shuriken. Dal som pred seba oba meče a tým ho odrazil, shuriken ma však potlačil asi 30 centimetrov vzad, náraz bol tak silný.

Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 4:22 am

Zrazu sa na útočníka vyrútil ďalší veľký shuriken, ktorý bol skrytý v tieni. Na tomto shurikene bol pripevnený aj výbušný lístok.


Naposledy upravil Uchiha Keitaro dňa Pi júl 15, 2011 4:22 am, celkom upravené 1 krát.
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 4:22 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
Na ten prvý útok som vyčerpal pekné množstvo chakry tak som vydychoval, no čudoval som sa, že môj súper stojí. "Sakra čo?" Ako to, že ešte stojí? Má to za následok tá chakra čo prúdi jeho pokožkou?
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:25 am

Chuunin_3
"Čo? Tieňový shuriken?!" Zadivil som sa, keď som ešte nastavil meče na druhý shuriken. Ten však náhle explodoval a mňa výbuch odhodil o pekných 5 metrov vzad. Dopadol som na zem a kotúľal sa ešte asi meter po zemi. "Gwah!" Vypľul som krv. Mal som popáleniny a celkovo bol mimo. Dezorientovaný.

Chuunin_2
Snažil som sa rozhýbať svoje telo, no šlo to pomaly. Pomaly som sa však dostával k danému Hyuugovi. "Dorazím ťa jedným úderom, to si píš!"
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 4:37 am

Prišiel som k bezvládnemu Chuuninovi 3 vytiahol som katanu a bez mihnutia oka som mu prebodol pľúca. Na jeho hlavne som si všimol čelenku Kirigakure, to ma už trochu zaskočilo. Stále však nebolo dobojované, sledoval som boj toho hyuugu a ďalšieho útočníka pri sledovaní som doskladal pečate. Chidori! Rozbehol som sa na toho útočníka.
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:38 am

Chuunin_2
Už som bol pri Hyuugovi, pripravený zaraziť mu riadnu do tváre. Ako som videl, bol už unavený, asi ho niečo pekne vyčerpalo. "Si dead!"
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 4:39 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
Stál som už len kúsok od toho útočníka a vážne som mal málo chakry na to, aby som niečo podnikol. Tamtú techniku som ešte plne neovládol. Stále ma extrémne vyčerpáva... SAKRA!!!
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:43 am

Chuunin_3
Po tom, ako mi prebodol pľúca som už vážne nemal na to, aby som bojovať. Nepomohla by mi ani ohnivá vôľa. XD
Skonal som na následky zranení.

Vodca skupinky (Jounin)
Ja to tu balím, to čo sme chceli dosiahnuť máme. Ešte než som zmizol som vytiahol senbon a dobre ho zamieril ležiacemu chuuninovi_1 na smrteľné miesto. Senbon som hodil. "Paps!"

Chuunin_1
Senbon, ktorý som nečakal, a už vôbec nie od svojho senseia ma zabil ranou na kritické miesto. "sen...sei...."
Podľahol som zraneniu v podstate ihneď.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 4:44 am

Prerazil som cez neho Chidori. "Tvoja technika ti teraz nepomôže." Rukou som trhol späť.
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi júl 15, 2011 4:46 am

Chuunin_2
Päsť už som takmer mal nalepenú na Hyuuhovej tvári, keď som v tom momente vypľul krv a pocítil náhlu bolesť v hrudníku. Pomaly som sa otočil a zazrel červené oči. "Ako?" Padol som na kolená. "Raiton.... už to chápem..." dodýchal som ešte kým som bol na kolenách a mŕtvy som dopadol k zemi. Čelenka so znakom Kiri mi padla na zem ako sa uvoľnila, keď som hlavou udrel do zeme.

Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 4:47 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
Vydýchol som si, keď som zistil, že päsť zastavila pred mojou tvárou. "Vďaka..." Vyčerpane som povedal a zazrel Kiri čelenku. "Kiri?!"
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 4:49 am

Zohol som sa po čelenku, zobral ju do rúk a pozrel si ju. "Takže Kiri!?" Čelenku som pevne zvieral v rukách. Postavil som sa. "Toto chcela Kiri napadnúť nás keď skoro celá armáda je v ich dedine? Prečo ich tu teda bolo tak málo? Možno to boli len prieskumníci."
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 4:52 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
"Hnusná dedina!" Zahlásil som a nedával som si pozor na to, kto ma počuje a kto nie. "Prečo, ale útočili? To je už jedno, odmietam im ísť na pomoc." Chytil som sa za bok. "Tsss... ešte som kvôli nim skoro aj umrel... a teraz to mám riskovať zasa, nie? Pche!" Pozrel som na dedinu. "Musím ísť do nemocnice, ideš aj ty?" Otočil som sa späť na Keitara.
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 4:57 am

"Nie... myslím, že ja si pôjdem niečo zariadiť." Čelenku som odložil. Čo mám teraz robiť? Mám ísť do Kiri? Cestou možno budú ďalšie ich jednotky a možno ma dostanú.
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre NPC Pi júl 15, 2011 5:02 am

Stráž Konohy_1 (Chuunin) [Hyuuga]
"Fajn, hlavne si daj bacha. Nikdy nevieš čo, kde a kedy." Blbo som pozrel na mŕtve telá. "Nechám ich tu... na výstrahu." Zasmial som sa. "Ja teda idem do nemocnice. "Čau neskôr!" Pozdravil som ho a vypadol z miesta.
(presun)
NPC
NPC

Počet príspevkov : 21
Join date : 18.06.2011

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Uchiha Keitaro Pi júl 15, 2011 5:09 am

Odišiel som (Presun)
Uchiha Keitaro
Uchiha Keitaro
Chuunin [B]

Počet príspevkov : 174
Join date : 19.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána - Stránka 4 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána - Stránka 4 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.