Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Raikage

+3
Azuma Oka
Hitoshi
Admin
7 posters

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Budova Raikage

Odoslať pre Admin So jún 18, 2011 3:01 pm

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hitoshi Ut august 02, 2011 10:46 am

"Dobre, preskúmaš ruiny jedného bývalého chrámu. Ruiny neprehliadneš, problém je však toto miesto viac opísať. Meno toho chrámu totiž kedysi dávno zaniklo. Označím ti to však na mape." Zobral som mapu a označil mu to miesto. "Najprv to len skontroluj ak sa nebude dať vyhnúť boju tak bojuj." Mapu som mu podal.
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue500/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hiro Toppu Ut august 02, 2011 10:48 am

Zobral som mapu pozrel som sa do nej a potom som si ju dal do ruksaku.Dobre teda tak ja vyrazím.Povedal som a začal som odchádzať ( Presun ).
Hiro Toppu
Hiro Toppu
Chuunin (Yonbi no jinchuuriki [B])

Počet príspevkov : 369
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue200/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 19

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hiro Toppu St august 03, 2011 4:57 am

Medved dorazil do kancelárií Raikageho v prítomnosti dalšieho ninju.Ninja zobral list a položil ho na stôl Raikageho.

List: raikage sama narazil som na jedného muža ktorý vyzeral naozaj silno po krátkom rozhovore s ním som sa skryl.Muž šiel dnu do chrámu odkiaľ už boli počuť iba zvuky súboja v chráme je niečo čo má obrovskú silu...Raikage sama ak môžete tak my prosím pošlite posily.
Hiro Toppu
Hiro Toppu
Chuunin (Yonbi no jinchuuriki [B])

Počet príspevkov : 369
Join date : 01.07.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue200/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: ---
Vek: 19

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hitoshi St august 03, 2011 5:06 am

Správu som zobral a prečítal. Buchol som silno po stole a dal rozkaz zvolať niekoľko ninjov. "Vedel som, že v tom chráme niečo bude." Napísal som správu s ďalšími pokynmi a dal odoslať Hirovi po orlovi. Do pár min sa v kancelárii objavilo 6 Anbu jednotiek. Povedal som im presné pokyny a následne zmizli. Orol so správou však dorazí skôr...
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue500/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hitoshi Št august 04, 2011 1:16 am

Anbu sa vrátili do kancelárie a podali mi hlásenie o tom čo sa stalo v ruinách. O tom, že tam bol nejaký muž, ale keď odchádzal, jednotky cítili 3 rozdielne chakre, ktoré nemuseli patriť ľuďom. V chráme v podzemí našli korene stromov čo je nezvyčajné a ako keby menšie stopy po boji. Po podaní správy od Hira, sa dozvedeli, že tam zaznamenal nejaký otras... Tiež väčšiu dieru, ktorou zjavne ušli. Ja som len rozmýšlal po čom ten niekto šiel.
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue500/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hitoshi Pi august 05, 2011 6:28 am

Po nejakej chvíli rozmýšľania sa do kancelárie dostavilo niekoľko ninjov, ktorí už boli oboznámený so situáciou. "Pomaly to do seba začína zapadať. Aj keď to možno neni nič vážne, radšej sa poistiť než potom ľutovať." Otočil som sa na jedného Anbu, ktorý bol tiež v kancelárii. "Hovoril si, že si tam cítil 3 rozdielne chakry. To znamená, že s tým čo tam bol prišiel aj niekto ďalší. Hiro neni senzibil a tiež nemá oči všade tak je dosť možné, že bol niekde skrytý alebo použil nejakú techniku. Otázne však je či prišiel neznámym alebo sa dostavil až potom. Osobne si myslím, že je to skôr to prvé."

Anbu
"Ako ste už spomenuli Raikage-sama, cítil som 3 rôzne chakry. Jedna bola obrovská. Takú chakru môže mať len pár ľudí, ale to druhé je viac pravdepodobné... Bijuu. V podzemí chrámu však boli nájdené korene stromov a menšie stopy po boji. Boj musel prebiehať tam dole. Je možné, aby Bijuu skrotili tak ľahko?"


Raikage
"Korene stromov čo tam nemajú čo robiť, stopy po boji a chakra bijuu. Je to zaujímavejšie čo raz viac a viac. Počkáme si však ešte na chlapcovu verziu, ešte si možno na niečo spomenul, ale do dediny zatiaľ nedorazil. Musím si niečo pozrieť." Postavil som sa a zobral nejaké papiere, ktoré som začal čítať.

Starší
"Možno je to pravda, ak tá chakra skutočne patrila nejakému Bijuu... Možno tam aj nejakého Bijuu skutočne chytili... Na tom však neni nič zlé, ale ako tvrdíte ten človek bol maskovaný a boli len 2. Zvyčajne sa na lov bijuu posielajú väčšie skupiny lebo zloženie 2 ľudí by to nedokázalo. Náš neznámy musí byť silný ak ho dokázal poraziť. Naviac len malé stopy po boji hovoria za svoje. Pri boji by Bijuu zrútil celý ten chrám."

Jounin
"Väčšina Bijuu bola zapečatená, ale niektorých sa zapečatiť nepodarilo, ktorých to je, ale otázne. Informácie o svojích Bijuu si dediny držia v tajnosti, pochybujem že by o nich len tak rozprávali."

Jounin 2
"Ako ho, ale teda dostali preč? Pečatenie niečoho takého by trvalo dni! Nie pečatiť ho určite nepečatili."

Starší
"Je veľa možností, ale zatiaľ nemáme poriadny dôkaz."


Anbu
"Keď to zhrnieme, tak nejaký 2 ľudia prišli do ruin chrámu kde bol Bijuu. Po kratšom boji sa im ho podarilo skrotiť a újsť bez toho, aby ho zapečatili či niečo iné. Proste len odkráčali. Nevieme ku, ktorej dedine patria, ktorého bijuu chytili a ako to len dvaja ľudia zvládli."
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue500/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hitoshi Ut august 16, 2011 3:26 am

"Som rád, že sme dospeli k dohode a poskladali dostupné informácie dohromady... 6 týmov tvorených po 6 ninjov. Ich úloha je jasná, zistiť viac o našom tajnom lovcovi a veciach, ktoré chytá." Ak sú to Bijuu čo je viac než pravdepodobné, budeme mať skvelú možnosť nejakého chytiť. "Tým blesk bude priamo stopovať nášho neznámeho. Náš skúsený senzibil už pozná ich chakru. Do tohoto týmu budú pridaný aj Hiro Toppu, Azuma Oka a Kyoshi Makyoure. (Ak budú hrať, keď nie budú nahradení NPC) Ostatné tými budú prevažne stopovať Bijuu, nevieme síce koľko ich je voľných, ale viem že nie všetci sú zapečatení. V naších spisoch sme si o nich niečo zistili. Tými vyrážajú okamžite." Pozdravil som starších aj ostatných ninjov čo boli v kancelárii. Starší a ninjovia začali pomaly odchádzať.
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue500/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Hitoshi Ut august 16, 2011 3:51 am

Do kancelárie ma prišiel informovať ninja o nezvanom hosťovi z Konohy. Zobral som si potrebné veci a vyrazil na miesto stretnutia. (Presun)
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Budova Raikage    - Stránka 12 Left_bar_bleue500/0Budova Raikage    - Stránka 12 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Raikage    - Stránka 12 Empty Re: Budova Raikage

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.