Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

2 posters

Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 3:33 am

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 3:34 am

Tokubetsu Jounin_1 (Konoha)
Otvoril som dvere do predsiene. "Prosím choď ďalej, až do haly. ľudia tam už na teba čakajú." Povedal som Narovi.

Tokubetsu Jounin_2 (Konoha)
"My už ďalej nepôjdeme, ostávame totiž v predsieni." Usmial som sa, vošiel do predsiene a posadil sa na stoličku.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Nara Araki St august 03, 2011 3:38 am

Jenom jsem přikývl na souhlas.Potom jsem pokračoval dál.
Nara Araki
Nara Araki
Jounin [B]

Počet príspevkov : 92
Join date : 12.07.2011
Age : 31
Bydlisko : Karlovy Vary

Info
Ryo:
Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Left_bar_bleue200/0Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Nara
Vek:

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 3:43 am

Člen rady_1
Keď vošiel Araki dnu, vstal som a zaujal pozíciu predsedu snemu a taktiež pozíciu hovorcu. Usmial som sa na Araki a ukázal rukou na kreslo, aby sa posadil. "Zrejme sa pýtaš sám seba, prečo si tu, však?"

Člen rady _2
Usmiala som sa na Arakiho sediac viac stranou. Je taký mladý.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Nara Araki St august 03, 2011 3:47 am

Nějaký muž mi ukázal mé místo,s radostí jsem se tedy posadil.Ano,rád bych to věděl. Odpověděl jsem mu s trochu nechápavou tváří.
Nara Araki
Nara Araki
Jounin [B]

Počet príspevkov : 92
Join date : 12.07.2011
Age : 31
Bydlisko : Karlovy Vary

Info
Ryo:
Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Left_bar_bleue200/0Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Nara
Vek:

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 4:00 am

Člen rady_1
Posadil som sa. "O čo sa teda jedná? Poviem to bez zbytočných okolkov." Nadýchol som sa a začal. "Bol si nominovaný na post zástupcu Hokageho." Vyšlo zo mňa pomerne pokojne. Čakal som na reakciu mladíka.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Nara Araki St august 03, 2011 4:06 am

Zástupce Hokageho?.... Byl jsem trošku šokovaný,vydechl jsem a znovu se nadechl.Čím jsem si tu poctu zasloužil,smím-li se ptát. Zeptal jsem se toho muže.
Nara Araki
Nara Araki
Jounin [B]

Počet príspevkov : 92
Join date : 12.07.2011
Age : 31
Bydlisko : Karlovy Vary

Info
Ryo:
Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Left_bar_bleue200/0Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Nara
Vek:

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 4:10 am

Člen rady_1
"Títo ľudia." Myslel som všetkých v miestnosti, až na Arakiho. "Sa rozhodli, že by si bol vhodný na tento post. Veľa pre nás znamená, už len to, že si Nara. Zohľadnili sme aj tvoje pôsobenie vo vojne a aj to, že si pomerne mladý jounin." Odmlčal som sa. "Samozrejme, post prijať nemusíš, no boli by sme radi, ak by si tak učinil."
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Nara Araki St august 03, 2011 4:18 am

Nahlas jsem si povzdychnul a přemýšlel.Mám přijmout,nebo odmítnout?... Prolétávalo mi myslí...No nakonec jsem se rozhodl.Myslím,že to tedy přijmu. Řekl jsem celkem nahlas do celé místnosti,aby to všichni slyšeli.
Nara Araki
Nara Araki
Jounin [B]

Počet príspevkov : 92
Join date : 12.07.2011
Age : 31
Bydlisko : Karlovy Vary

Info
Ryo:
Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Left_bar_bleue200/0Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Nara
Vek:

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Admin St august 03, 2011 4:21 am

Člen rady_3
Nakoniec teda človek, ktorého som osobne navrhol uspel a prijal miesto. Vydýchol som si.

Člen rady_1
"Výborne Nara Araki!" Zasa som vstal. "Počnúc dneškom sa z teba stáva Zástupca Hokage!" Usmial som sa. "Dedina to dozvie čoskoro. Samozrejme, nie je to tajomstvo, a ak chceš môžeš o tom rozprávať." Členovia rady začali pomaly odchádzať zadnými dverami. "Zatiaľ dovidenia." Napokon som odišiel aj ja.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Nara Araki St august 03, 2011 4:25 am

Jenom jsem přikývl a odcházel jsem z budovy z dobrým pocitem,že vykonám něco velkého pro vesnici. (Přesun - Hokageho kancelář)
Nara Araki
Nara Araki
Jounin [B]

Počet príspevkov : 92
Join date : 12.07.2011
Age : 31
Bydlisko : Karlovy Vary

Info
Ryo:
Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Left_bar_bleue200/0Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Nara
Vek:

Návrat hore Goto down

Miestnosť pre zasadanie rady Konohy Empty Re: Miestnosť pre zasadanie rady Konohy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.