Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

2 posters

Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 1:35 am

....
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue320/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 1:39 am

Schovával som sa v lese v tom prišli 3 muži iba som ich pozdravil a vysvetlil som im plán.Jeden použil Kage Bunshin no Jutsu a ja s ním a vytvorili sme dokopy 20 klonov.Mali sme nasadené masky všetky klony sa rozbehli do dediny a začali zabíjať všetkých čo kládli odpor.Další z mužov použil Fuuton: Kamikaze a zničil dom klony ktoré ostali začali brať peniaze a zbrane z domov a odnášali ich.Tretí muž zabil všetkých orlov ktorý by mohli odniesť správu.Po chvíľke som aj aj vyšiel z lesa a začal som brať z domov peniaze a zbrane.


Naposledy upravil Akemi Kaguya dňa Po august 22, 2011 3:46 am, celkom upravené 1 krát.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue320/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 1:45 am

Klony zobrali všetko vzácne a napchali to do ruksakov potom zviazali ľudí a začali podpaľovať dedinu.Jeden z nukeninov použil Katon: Housenka no Jutsu a podpálil niekoľko domov.Po chvíľke boli už všetci ľudia z viazaný.


Naposledy upravil Akemi Kaguya dňa Po august 22, 2011 3:46 am, celkom upravené 1 krát.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue320/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Toshihiro Yuudai Ne august 21, 2011 1:49 am

Jeden Chlápek se na mě rozeběhl s vydlema a snažil se mě s nimi propíchnout vydle se mi zastavili těsně před břichem a držel jsem je za ty špičky pak jsem je vyhodil na horu a toho chlápka to propíchlo.Blízko bylo jezero skočil jsem na něj.Okolo mě byli další sedláci


Suiton Sujinheeki!
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Nidaime032cb všechny ty sedláky to vymrštilo pryč a jeden dopadl těsně vedle Akemiho.
Toshihiro Yuudai
Toshihiro Yuudai
Nukenin [C]

Počet príspevkov : 72
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue400/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: Yuudai
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 1:53 am

Nadvihol som toho muža čo padol vedľa mňa a odhodil som ho do stromu potom s na mňa rozbehlo niekoľko mužov z mečmi dal som pred seba obe ruky a namieril som na nich prstyTeshi Sendan.Povedal som a vystrelil som na mužov kosti z mojich prstov a tak som niektorých zabil a niektorých zranil.Po chvíľke už všetky domy horeli a všetci čo kládli odpor boli mrtvi.Všetky cenné veci sme už mali v ruksakoch.Ideme...Zakričal som a šiel som preč.


Naposledy upravil Akemi Kaguya dňa Po august 22, 2011 3:50 am, celkom upravené 1 krát.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue320/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Toshihiro Yuudai Ne august 21, 2011 1:54 am

Suiton Mizurappa! zakřičim a domy přestanou hořet a jdu s Akemim.
Toshihiro Yuudai
Toshihiro Yuudai
Nukenin [C]

Počet príspevkov : 72
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue400/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: Yuudai
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Akemi Kaguya Ne august 21, 2011 1:56 am

Myslím že tu sme skončili ostatných necháme tak...Povedal som a nukenini ešte zabili niekoľko ľudí a potom zobrali všetky veci a šli s nami preč ( Presun ).


Naposledy upravil Akemi Kaguya dňa Po august 22, 2011 3:51 am, celkom upravené 1 krát.
Akemi Kaguya
Akemi Kaguya
Nukenin [A]

Počet príspevkov : 104
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue320/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (320/0)
Klan: Kaguya
Vek: 25

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Toshihiro Yuudai Ne august 21, 2011 1:56 am

(přesun)
Toshihiro Yuudai
Toshihiro Yuudai
Nukenin [C]

Počet príspevkov : 72
Join date : 19.08.2011

Info
Ryo:
Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Left_bar_bleue400/0Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty_bar_bleue  (400/0)
Klan: Yuudai
Vek: 17

Návrat hore Goto down

Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato. Empty Re: Malá dedina na hraniciach Kirigakure no Sato.

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.