Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hranice zeme Blesku

5 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Hranice zeme Blesku              - Stránka 4 Empty Hranice zeme Blesku

Odoslať pre Admin Ut júl 26, 2011 4:57 am

First topic message reminder :

Obrana je tu rovnaká, ako písal Raikage v starom topicu. Čo sa mení je to, že boje nebudú prebiehať hromadne za pomoci NPC ninjov, ale budú medzi sebou bojovať len normálne účty. Ak na niekoho nevíde súper, môže bojovať s NPC, avšak nie vo veľkom množstve.
Takže, ak niekto chce súboj, nech len napíše ako sa k danému súboju dostal.
Príklad:Spomedzi obrovského množstva ninjov som si vyhliadol súpera (jánoš opečený) a zaútočil som na neho (akým spôsobom je už na vás).
Týmto zamedzíme zbytočnému boju 15 000 vs 15 000, ktoré aj tak prebiehajú len štýlom zomrelo 1000 a 1500 sa zranilo...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Hranice zeme Blesku              - Stránka 4 Empty Re: Hranice zeme Blesku

Odoslať pre Hitoshi Ut august 02, 2011 8:53 am

Prišiel som k jeho mrtvole a pozrel sa posledný krát na neho. "Hirashin bol porazený... Od dnešného dňa mi už nikto známy v rýchlosti konkurovať nebude! Aj keď som v tomto boji očakával iného súpera. Osud to zariadil inak." Ešte sa stretneme Mizukage... Otočil som sa a pozeral na bitvné pole posiate mrtvolami, na poškodené hradby na pole kde už bitka skončila. Ninjovia Kumo potlačili ich armádu. "K čomu nejaké spojenectvo. Žiadne nepotrebujeme... My sme silní aj bez nich!" Potom som už len hlasne zvolal a šiel bližšie k ninjom. I keď tento s Hirashinom nebol pre mňa súperom, dostal som menšiu poučku čo sa boja na diaľku týka...
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Hranice zeme Blesku              - Stránka 4 Left_bar_bleue500/0Hranice zeme Blesku              - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.