Obranný systém/Informácie/Rozkazy pre ninjov Kumogakure

Goto down

Obranný systém/Informácie/Rozkazy pre ninjov Kumogakure Empty Obranný systém/Informácie/Rozkazy pre ninjov Kumogakure

Odoslať pre Hitoshi za Ne júl 10, 2011 11:14 am

Budem to priebežne Aktualizovať!

Ninjovia majú povolené útočiť na každého ninju Kirigakure, tiež je dočasný zákaz púšťať ninjov Konohagakure do dediny a na územia Kumogakure.

Odchod z dediny :

Genin má povolené opustiť dedinu len s povlením Raikageho.
Chunnin má povolené opustiť dedine s povolením Senseia alebo Raikageho v prípade povolenia Senseiom, Sensei preberá plnú zodpovednosť za svojho študenta.
Jounin má povolené opustiť dedinu na 2 dni bez povolenia (Tokubetsu Jounin len na 1), do 2 dní sa však musí vrátiť a podať hlásenie.
V prípade nedodržania tohoto rozkazu sa z ninju stáva nukenin a je za ním vyslaná Anbu stíhacia jednotka, ktorá má za úlohu ninju polapiť alebo zneškodniť.

1 ) Dedina je strážená barierou, vďaka bariere vieme o každom kto vstúpi alebo odíde z dediny. Viac o bariere tu http://naruto.wikia.com/wiki/Sensing_System_Technique
Bariera obklopuje celú dedinu, čiže je aj nad dedinou a pod dedinou.
Obranný systém/Informácie/Rozkazy pre ninjov Kumogakure 320px-Konoha_Barrier

2 ) Stráž brány sa skladá z 4 Chunninov, 1 z Chunninov je senzibil, Tokubetsu Jounina (B) a 2 Jouninov. Jounini sú vždy v úkryte a voľným okom neviditeľný. Pri vstupe do dediny musí ninja odovzdať všetky svoje zbrane a predmety napr. flaša sake (neplatí pre ninjov Kumogakure) zbrane a predmety budú následne odložené v trezore na vrátnici. Heslo na trezore sa mení a trezor neni tak ľahko rozbitelný preto je pre zlodeja ťažké sa doň dostať. Druhá podmienka pre vstup do dediny je preukázať sa svojou ninja kartičkou (platí aj pre ninjov Kumogakure), kartičku dostane každý ninja po skončení akademie a tiež musí mať svoju čelenku na viditelnom mieste.

3 ) Ohraničenie dediny, dedinu obklopujú kolom dokola hradby, na ktorých samozrejme hliadkujú ninjovia, to znamená, že pokiaľ sa chce niekto dostať do dediny inak než cez hradby, musí napísať spôsob ako prekonal hradby a hliadky na nich. Ak niekto napíše do dediny bez toho, aby popísal svoj vstup, bude jeho vstup neplatný!

4 ) Hliadka dediny, hliadka je tvorená z 1 Jounina a 3 Chunninov, prechádzajú ulicami Kumogakure, pokrývajú celú dedinu a po dedine prechádzajú nepravidelne. Hliadok je dokopy 24 a sú tvorené na rýchle zásahy proti nepriateľom alebo riešenie drobných problémov. Hliadky hliadkujú dňom aj nocou!

5 ) Proti-vzdušná jednotka, Kumogakure má vytvorenú proti vzdušnú jednotku v prípade, že by sa niekto pokúsil dostať do dediny leteckým spôsobom. Túto jednotku tvorí balistická jednotka, ktorá po nepriateľovi striela zo striech budov výbušné či normálne šípy alebo ju tvorí letecká jednotka, ktorá sa k nepriateľovi môže dostať pomocou svojích summonov.

6 ) Stíhacia Anbu Jednotka je tvorená s S-rank anbu ninjov, táto jednotka má za úlohu najsť, polapiť či zneškodniť nukenina, ktorý pochádza z tejto dediny, tiež sú vysielaný na rôzne tajné misie. Týto ninjovia prešli tvrdým výcvikom a sú vytvorený len z tých najlepších, kvalita v stopovaní, maskovaní, či zabíjaní. V prípade útoku alebo vniknutia do dediny sa môžu týto ninjovia zapojiť do obrany. Ninjovia majú na svojom jazyku pečať, pečať im nedovoľuje nič vyzradiť o Kumogakure a v prípade čítania myšlienok myšlienky zablokuje.
Hitoshi
Hitoshi
Raikage [S]

Počet príspevkov : 398
Join date : 24.06.2011

Info
Ryo:
Obranný systém/Informácie/Rozkazy pre ninjov Kumogakure Left_bar_bleue500/0Obranný systém/Informácie/Rozkazy pre ninjov Kumogakure Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.