Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Kurokageho

+5
Asato Azami
Kenji Takumi
Akiyo Hozuki
Takamasa
Admin
9 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Budova Kurokageho

Odoslať pre Admin Pi jún 17, 2011 9:39 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Akiyo Hozuki Po august 22, 2011 9:22 am

No dobre. Prepáč. Pomyslím si a pod plášťom urobím pečate a namierim na neho v rýchlosti ruku. Suirō no Jutsu Pomyslel som si a už sa vytvárala vodná guľa ktorá ho začala pohlcovať.
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue200/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 9:38 am

Stále som bol v pozore a sledoval ho, tiež som si všimol nejaké pohyby pod jeho plášťom. Mne sa tiež pod plášťom na ruke takmer okamžite vytvorila zbraň. Preto keď na mňa išiel použiť svoje jutsu zaútočil som aj ja. Zbraň sa ešte niečo rozdelila, aby som mu prebodol viac častí v tele. Napokon som zistil, že je jeho telo z vody. To ma však netrápilo keďže sa jed dostal už do jeho tela. Jeho útok ma však tiež uväznil, ale pred skriňou, ktorú som blokoval svojím telom a tak mu bránil v ďalšom kradnutí. "Myslím, že ma nebudeš môcť udržiavať večne a do skrini v ktorej sú jediné zvitky v kancelárii sa už len tak ľahko nedostaneš. Iba, že by si zrušil bublinu." Stačí počkať už len pár sekúnd. Jed jeho telo paralyzuje.
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Akiyo Hozuki Po august 22, 2011 9:48 am

Prepáč mi to. Musím to urobiť. Poviem a zistím, že do mňa vpustil jed. Naštastie som nemal krv. Celý som bol z vody. Takže sa mi jed v tele šíril pomaly. Keď hop pustím, jedu sa zbavím s ľahkosťou. Vylepšil som si svaly na ruke a zničil som bok skrine. Začal som z nej brať ostatné zvitky. Keď už som ich mal všetky v batohu dal som si batoh na plece. Položil som papierik do skrine. Daj to prosím Takamasovy-sama. To je na rozlúčku. Poviem a uvoľním techniku. Skočím rýchlo na okno a použijem shunshin aby som utiekol. na nejakú budovu.
(presun)
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue200/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 9:55 am

(Nejak nechápem ako si zistil, že som do teba vpustil jed. Ak by si niečo zistil, bol by si už bol paralyzovaný. Ako som písal zbraň sa rozdelila na viac častí takže som ti zasiahol viac častí a tým sa do tvojho tela dostalo dosť jedu. Stál som a chránil skriňu svojím telom a bublina musí byť tiež dosť veľká. Takže si nemohol zničiť skriňu skôr než by si zasiahol mňa, ale to by cez vodu nešlo najlepšie a ruku takú veľkú nemáš, aby si obišiel bublinu. Tak pls edit Very Happy)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Akiyo Hozuki Po august 22, 2011 9:59 am

(som z vody jed by na mňa logicky ani platiť nemal... mno neviem... ďalej skriňa... stál si pred ňou nie v nej xD Takže myslím, že by som ju z boku zničiť mohol. Bublina je okolo tvojeho tela a nemá 10 metrov. takže myslím že sa to tak dalo rozbiť z boku.)
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue200/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Admin Po august 22, 2011 10:17 am

No a ako to vyriešiť teraz vyriešiť? XD
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 10:17 am

(Presunul som sa podľa tvojho útoku samozrejme aj keď som to nikde nepísal, ale myslel som si, že tieto zbytočnosti netreba vypisovať. Keď už sme, ale u týchto vecí čo kto napísal, tak v miestnosti nebola voda a ty si tiež nepísal, že si ju na mňa vypľul takže po správnosti nie som v žiadnej bubline. 10 metrov bublina nemá, ale je dosť veľká, aby si ju musel obchádzať pomaličky. Čo by zabralo niečo času, pretože jedno slabé miestno a dalo by sa ujsť. Som senzibil cítil by som kde je najmenšie množstvo chakry. Než si nahádzal zvitky jednou rukou už by tu boli ďalší ninjovia z Kuro. Hlavne keď si tu spravil rachot. S tým jedom nech sa vyjadrí admin, ale zistiť, že ho máš v tele, to si len tak nemohol.)

Edit (Iste si z vody, ale to by ti už pri vytvorení bubliny z tela niečo chýbalo.)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Akiyo Hozuki Po august 22, 2011 10:21 am

(nemienim sa hádať. Je to na vás.)
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue200/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 10:22 am

(Tiež to nechávam na admina)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Admin Po august 22, 2011 10:23 am

Ani ja nestojím o hádky, najlepšie by bolo, ak by ste sa dohodli. PM/skype a pod. ^^
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Akiyo Hozuki Po august 22, 2011 10:30 am

(my sme o tom sami rozhodnúť nejak nedokázali... iba sme sa zbytočne začali hádať... nemyslím že by sme to vyriešili. Zbytočne by sme sa ešte do seba pustili -,-")
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue200/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 10:34 am

(Tak fajn niečo navrhnem. Dohodol by som sa tak, jed v tele stále máš bez toho, aby si o ňom vedel. Či už na teba bude pôsobiť alebo nie nech určí admin. Čo sa týka zvitkov navrhol by som, že si do batohu nabral polovicu zvitkov (Vzhľadom k tomu, že si bol nemotornejší len s 1 rukou) potom prišli nijovia Kuro, ktorý započuli hluk (rozbitie skrine) a musel si sa dať na ústup.)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Akiyo Hozuki Po august 22, 2011 10:37 am

(dobre, súhlasím.)
Akiyo Hozuki
Akiyo Hozuki
ANBU [B]

Počet príspevkov : 186
Join date : 29.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue200/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan: Hoozuki
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 10:59 am

"Informujte Takamasu! Ja sa na neho skúsim nalepiť a zistiť kam uteká." Povedal som ninjom a vyskočil z okna. (Presun)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 1:42 pm

Vstúpil som do kancelárie a čakal či sa vôbec Kurogake objaví. Prišiel som k skrini kde bol odkaz pre Takamasu na rozlúčku. Vypadá to, že ten sa sem už nevráti a niektoré našej tajomstvá budú v ohrození. Na druhú stranu v dedine určite nebol vyššie postavený, inak by tie výhody len tak za hlavu nezahadzoval.
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Takamasa Po august 22, 2011 1:48 pm

Vošiel som do miestnosti a videl ten bordel. Taktiež som si ihneď všimol Yoshitaku.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue500/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 1:50 pm

Otočil som sa na Takamasu. "Predpokladám, že stráže vám už dali vedieť." Podal som mu odkaz na rozlúčku od Akiya. "Odišiel do Kirigakure... Pravdepodobne sa nevráti."
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Takamasa Po august 22, 2011 1:52 pm

(Neviem, ale čo je v tom odkazy XD )

Vzal som si odkaz a prezrel ho. "Stráže mi povedali čo sa stalo. Áno aj ja si to myslím, tým pádom sa, ale odsúdil na smrť. Už len nájsť kata."
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue500/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 1:56 pm

(Ber to tak, že sa len rozlúčil.)
"Kirigakure si ho, ale bude zjavne brániť. Po vojne však veľa možností mať nebudú. Netušil som, že je z Kiri a z Klanu Hoozuki, ktorý sa tak rád rozpadá na vodu. Naše, poloha je však v ohrození."
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Takamasa Po august 22, 2011 2:02 pm

"Áno, Akiyo síce veľa nevedel, no vie polohu dobré informácie. Môže znamenať hrozbu."
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue500/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 2:06 pm

"Takže lov začína... Máte už nejaký plán Takamasa-sama?"
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Takamasa Po august 22, 2011 2:10 pm

"Plán? Ani nie." Posadil som sa na zničený stôl. "Skôr by som povedal, že toto mi ničí plány. Najskôr sa nezvestným stne Fuuya, potom Yukio a nakoniec zradí ešte aj Akiyo, a to som chcel uloviť Sanbiho." Zasmial som sa.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue500/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 2:12 pm

"Takže uvidíme ako sa situácia vyvinie. Na zajtrajšom love Sanbiho sa nič nezmenilo?"
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Takamasa Po august 22, 2011 2:21 pm

"Nie, Sanbiho musím ísť loviť ja a ty. Ty poznáš polohu a ja spôsob."
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue500/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Po august 22, 2011 2:26 pm

"Chápem, potrebujete ešte niečo?"
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Budova Kurokageho      - Stránka 7 Left_bar_bleue300/0Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Budova Kurokageho      - Stránka 7 Empty Re: Budova Kurokageho

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.