Naruto - New Menace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vstupná brána

+12
Asato Azami
Akiyo Hozuki
Corel Yagami
Azuma Oka
NPC
Shinri Nara
Yoshiro Shinsuke
Shew Uchiha
Takashi Uzumaki
Fuuya
Takamasa
Admin
16 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Vstupná brána

Odoslať pre Admin Pi jún 17, 2011 9:38 am

First topic message reminder :

...
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 420
Join date : 17.06.2011

https://narutonewmenace.slovakforum.net

Návrat hore Goto down


Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 11:48 am

Využil som zasa rýchlosť jintonu a hlavne nečakané prekvapenie. Pridal som extrémnou rýchlosťou vpred. Moja ľavá ruka ostala na mieste kde som stál a telo sa pohlo vpred. Moje telo bolo v danej rýchlosti voľným okom neviditeľné. Bez jednej ruky som sa ocitol priamo pred Asatom. V druhej ruke som však ešte stále mal rasengan, ktorý som mu zaboril do brucha.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 11:53 am

Vykulím oči a to je asi tak vše co zmůžu...Rasengan mi bouchl do břicha a já odmrštěn v dál byl.
Zakašlu a vyplivnu trošku krve "Škoda ruky ne" postavím se na nohy.
"Poslední pokus...." plivnu trošku krve na palec...a přiložím dlaň na zem.
"Kuchiyose no Jutsu" *Puff* trocha kouře a již stojím na hlavě velkého chameleona barvy zelené...."Jdeme na to" chameleon zakoulí očima a otevře tlamu s dlouhým jazykem...vlezu do tlamy a on ji zavře....Najednou chameleon začne pomalu mizet,až po něm není ani stopy.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St júl 13, 2011 11:58 am

Dál sleduje souboj když ten ninja zmizi Heh to bude teda zajímavější
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 11:58 am

"Ruka sa spraví... sme v Kuro, tu je možné všetko." Usmial som sa a potom už len videl ako predomnou môj súper zmizol. Pekné. Aj ja by som teraz rád niečo privolal, ale myslím, že to nepôjde. Naširoko som sa usmial. "Sleduj, nech si kdekoľvek a pochopíš prečo som tu šéf!" Moje telo sa začalo divno mrviť.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 12:02 pm

Můj přítel chameleon...neviditelný a neslyšitelný se dostal soupeři do zad...zašeptám..."Jako vždy drahý ještěří příteli" usměji se.Mezi zuby si vložím kunai a do každé ruky jeden...."Můžeme" dám signál...chameleon se objeví za zády protivníka a vystřelí jazyk na kterém jsem já...odrazím se...a díky udělené rychlosti od jazyka jsem bleskurychlý...obě paže s kunaii napřáhnu a kunai v zubech obrátím tak,aby špičkou mířil ode mě.
V duchu zařvu "Zdechni!"
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 12:06 pm

V tom momente ako bol už za mnou to moje telo nevydržalo a začalo sa meniť. Keď už letel proti mne malo moje telo už neľudskú štruktúru. Kunai ma síce zasiahol, no už mi to nijako neublížilo. Na mieste už som nestál ja taký ako doteraz.
> Yamata no Jutsu (S)
obrázok:
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 12:09 pm

Odrazím se jako míč od zdi od jeho nového těla "A doprd..." ustupuji....
"To je o hubu.....uznávám jste lepší..." rukou kývnu na chameleona který v oblaku kouře zmizí....
"Zařvat tu opravdu nechci" prohlásím.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 12:11 pm

Jedna hlava sa skloní až tak, aby bola zarovno s Asatom a otvorí ústa. "Musím, ale priznať, použiť na teba toto, si veľmi dobrý. A som rád, že som do Kuro získal posilu ako si ty." Telo sa začalo meniť späť do ľudskej formy. Až keď som tam zasa stál, bez ruky som sa naširoko usmial. "Prehru si uznal sám, však?" Ale obetoval som ruku... teraz aby som čakal pri kameni, kým mi dorastie...
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 12:14 pm

"Slovo dodržím....ale spíš než podřízeným budu Vašim studentem." zazubím se a mírně se ukloním.
"Za tu ruku se omlouvám..." řeknu.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 12:17 pm

"Študent." Zaškeril som sa. "V tejto dedine je množstvo techník na ovládnutie. Stačí chcieť." Pozrel som na ruku. "A sú tu aj tajomstvá. Pochopíš, ak ma o týždeň uvidíš s rukou." Naširoko som sa usmial a prešiel k meču na zemi. Zodvihol som ho a dal do puzdra. "Vitaj v Kuro." Pozrel som na neho a rukou mu naznačil, aby vošiel do dediny.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Asato Azami St júl 13, 2011 12:20 pm

"Heh...nová ruka....no raději se ničemu nebudu divit....vypadal bych jak blbec.." řeknu s úsměvem a následuji nového šéfa.
"A Vaše stráže...tedy naše stráže...by měli lépe ovládat taijutsu....jsou slabí..." vycením zuby.
Asato Azami
Asato Azami
Jounin [A]

Počet príspevkov : 51
Join date : 12.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St júl 13, 2011 12:23 pm

Smeroval som do dediny. "Myslím, že tamten s ktorým si bojovať ťa veľmi podcenil. Ale áno, mali by viac trénovať." Povedal som pomerne kľudným tónom. "V dedine je množstvo prázdnych domov či bytov, ktoré čakajú na majiteľa. Ak si nejaký vyberieš pokoje za mnou príď, povedz ktorý to je podľa čísla a ja ti dám kľúče." Ako som rozprával prekročili sme bránu dediny.
(Presun)
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St júl 13, 2011 1:18 pm

Jde pryč (přesun)
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Shirou Yoshitaka Št júl 28, 2011 9:10 am

Maskovaný v dlhom čiernom plášti a klobúku som pomaly vychádzal z dediny. Ničoho som si nevšímal sústredil som sa len na moju nadchádzajúcu misiu. Všetky veci, ktoré ma spojovali s Kurogakure som nechal v dedine zobral som si však ešte nejaké vybavenie. Pomaly som prechádzal ďalej až som zmizol v tme. (Presun)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue300/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Shirou Yoshitaka St august 03, 2011 12:40 am

Pomaly som prešiel bránou do dediny. Mal som menšie problémy so strážami, ale to som nakoniec vyriešil a pokračoval ďalej. (Presun)
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue300/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St august 03, 2011 1:37 am

Došel jsem k bráně a zadíval jsem se na prostranství kolem vesnice že bych se šel porozhlédnout někam mimo vesnici? zamyslí se
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St august 03, 2011 1:38 am

Prišiel som k bráne, kde som zastal. Plášť, ktorý som mal až po členky mi zakrýval celé telo. Kapucňa na ňom, ktorá bola rovnakej hnedej farby ako zvyšok plášťu mi zakrývala hlavu a tvár uvrhovala do tieňu tak, že ju nebolo poznať. Stráže sa na mňa na moment pozreli, no nijako nezasahovali, pretože som odchádzal z dediny a nešiel dnu. Senzor pravdepodobne aj cítil moju chakru a vedel kto som.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St august 03, 2011 1:40 am

Podíval jsem se na osobu a vyletěla trocha písku která začala poletovat kolem maskovaného chlapa.Nepoznal že je to Kurokage.
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Shirou Yoshitaka St august 03, 2011 1:42 am

Stál som maskovaný v tieni pod jedným stromom. Všimol som si prichádzať jedného ninju. To je ten čo sa so mnou pokúšal vtedy bojovať. No potom som si všimol prichádzať aj Takamasu síce bol maskovaný, ale ja som podľa chakry vedel kto to je. Pomaly som prišiel k nemu. Vypadá to, že Takamasa chce chytiť svojho bijuu čo najskôr. Zákerne som sa usmial.
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue300/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Takamasa St august 03, 2011 1:47 am

"Môžme vyraziť, zústupca kurokageho je vybavený." Povedal som vetu smerom k Yoshitakovi.
Takamasa
Takamasa
Kurokage [S]

Počet príspevkov : 257
Join date : 18.06.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue500/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (500/0)
Klan: -
Vek: 147

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St august 03, 2011 1:48 am

Pozná toho shinobiho s kterým chtěl bojovat a tak se sformuje jeden písečný shuriken a vyletí na něj
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Shirou Yoshitaka St august 03, 2011 1:57 am

Všimol som si letiaceho shurikenu a tak som sa mu ľahko vyhol do strany, shuriken zaletel niekde ďaleko. Nebyť misie tak ho teraz zabijem. "Slaboch sa chce znova ponížiť?" Povedal som na Kenjiho.
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue300/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St august 03, 2011 2:01 am

Nevím kdo zdrhl jako slaboch odpoví mu a zasměje se
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Shirou Yoshitaka St august 03, 2011 2:07 am

"Odišiel krokom a ty si ma napriek tomu nedokázal trafiť..." Kľudne som odpovedal a ignoroval jeho smiech, ktorý pre mňa nič neznamenal. Potom som prehodil pohľad na Takamasu, ktorý nás len pozoroval.
Shirou Yoshitaka
Shirou Yoshitaka
Jounin [B]

Počet príspevkov : 108
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue300/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (300/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Kenji Takumi St august 03, 2011 2:09 am

Kam vůbec jdeš srabe? zeptá se a vůbec to nezní zvědavě
Kenji Takumi
Kenji Takumi
Chuunin (Ichibi no jinchuuriki [C])

Počet príspevkov : 50
Join date : 13.07.2011

Info
Ryo:
Vstupná brána           - Stránka 5 Left_bar_bleue200/0Vstupná brána           - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (200/0)
Klan:
Vek:

Návrat hore Goto down

Vstupná brána           - Stránka 5 Empty Re: Vstupná brána

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.